امروز: پنج شنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - 04 June 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 390624
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۰۳
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول هشدارنیوز ؛

درد دل یک فعال رسانه ای اجتماعی با آقای رئیس جمهور حسن روحانی/سلام علیکم آقای رئیس!!

هشدارنیوز ؛ به قلم مدیر مسئول : آقای حسن روحانی شما همان حسن روحانی هستید که برای ماندن انقلاب ، در سخنرانی های قرایتان ، می خواستید اُمرای ارتش زمان شاه را از حقوق منقطع ، منتقدین ویا معاندین و ضد انقلاب را در نماز جمعه دار بزنید.

شما همانی بودید که ما می دانستیم تمام ماموریت انقلابی شما در نهادهای امنیتی اطلاعاتی بوده است و در کمپین های خود ، رقبای مظلوم تان را به امنیتی اطلاعاتی بودن محکوم می کردید که گویا خود شما از اول انقلاب در حال جنایت در این نهاد و سازمان های بسیار مهم و حیاتی بوده اید .

برایتان بگویم ، شما در همان کمپین ها ، گفتید والله باالله تاالله اگر راهی برای کمک به شما مردم ایران نبود ، نامزد نمی شدید ، گفتید عزت به ایرانی باز خواهی گرداند و کاری می کنید که مردم بیچاره ما نیازی به 45 هزار تومان یارانه نداشته باشند .

آقای حسن روحانی عزیز ، خدا پدرتان را بیامرزد ، ما آن وعده هایی که دادید ، ان دروغ هایی که به رقبا نسبت دادید ، آن عزتی که گفتید و برجامی که اوردید ، همه و همه را بخداوندی خدا فراموش کردیم ، همفکر متخصص امنیت ملی واطلاعاتی و صد البته عملیات روانی و تئوری پرداز مشغول نمودن افکار عمومی ، جناب تاجزاده گفته بود مردم ما فرموش کارند و همیشه به دنبال شعارهایی تازه برای آینده اند ، درست می گفت ، ما انقدر بد بخت وبیچاره هستیم که بازنشسته مان از 1.700 حقوق می گیرد تا زیر 3 میلیون و شما از خود نپرسیدید این بیچاره بعد از 30 سال کار شرافت مند با این چندر غاز چه باید بکند ، در حالی که خط فقر زیر 7 میلیون می باشد و شما خود را ناراحت نکن اقای رئیس جمهور عزیز ، چرا که ملت ایران واقعا مثل شما کم دارد وخدایی نکرده اتفاقی برایتان نیافتد که ما پشیمان شویم.

جناب آقای رئیس جمهور ، گور پدر برجام و آمریکا و سعودی که تا قبل از ریاست جمهوری شما شاهان سعودی به گور پدرشان می خندیدند که علنا بر علیه ایران بزرگ فتنه یا توطئه کنند و با حضور شما به این اقدام خطیر دست پیدا کرده اند و گویا از ملت ایران واقتدار جمهوری اسلامی واهمه ای ندارند ، ولی اصلا مهم نیست این را هم تحمل می کنیم .

حاج حسن عزیز که با یک کلید و چند جمله که آقای دهباشی کارگردان فیلم های تبلیغاتی شما اذعان نمودند ، ایشان به شما یاد داده که بگویید تا مردم دیوانه وار به سوی شما بیایند و البته آمدند ، به ان کاری ندارم ، ولی امام حسینی و حضرت عباسی و خدا وکیلی عاجزانه از شما می خواهم که می دانم این خواسته چند ده ها میلیون ایرانی متدین ، محروم ولی صابر در مقابل همه مشکلات است که رهبر انقلاب را که عشق و جان و تمام دنیای ما است ، اینقدر خون دل نده ، این یکی خط قرمز ما است ، عاجزانه بخاطر خدا این کار را نکنید .

در بحران کرونا که امروز کشور مارا در گیر خود کرده است ، بعد از ماجرای نامه علی لاریجانی رئیس مجلس دهم به رهبر مظلوم انقلاب که ستاد مقابله با کرونا ، رئیسی در حد و توان رئیس جمهور یا معاون اول ایشان را می طلبد که الحق هم اینگونه است ، اما شما یکی دو روز بعد در مقابل توصیه رهبری که فرموده بود آقای رئیس جمهور رئیس این ستاد باشد ، به صراحت در مقابل توصیه آقا ایستادید و با کج دهنی ، گفتید رئیس ستاد خود اقای وزیر بهداشت است و من هم هفته ای یبکار در این جلسات شرکت خواهم کرد .

آقای روحانی ، اگر ما خدایی نکرده نعوذ باالله تردیدی داشته باشیم ، اما شما خوب می دانید که واقعا خدایی هست و روزی به گفته شهید رجایی مظلوم و خادم ملت ، در محضر همان خدا ، میبایست پاسخ امروز بیش از 80 میلیون ایرانی را بدهید و امروز کرونا دارد به مردم آسیب می رساند و شماهم همیشه مخالف برنامه های سخت گیرانه برای مقابله با کرونا بوده اید تا جایی که این روزها در جاده ها واتوبان های شهرهای تفریحی جای سوزن انداختن نیست .

حاج حسن روحانی ، ممکن است امروز متوجه شده باشید که اصلاح طلبانی مانند خاتمی ، حسن خمینی و کلا جریان مقهور آمریکا وغرب ، اساسا قابل اعتماد نبوده ونیستند ، ولی عزیز جان هنوزم دیر نشده ومی توانید با کمک مجلس یازدهم که همه کمر بسته "آمده اند که به شما ومردم به صورت جهادی کمک نمایند ، ضربتی مردم را از این منجلابی که هاشمی چی ها در اشکال مختلف ودر 30 سال گذشته به وجود اوردند با توجه به چند نکته مهم نجات دهید ، مختصر اشاره می کنم وشمارا به همان خدایی که قبول دارید می سپارم :

یک : در اسرع وقت برای باز گرداندن اعتماد مردم به انقلاب وآرمان ها و برای اینکه خون صد ها هزار شهید گریبان شمارا نگیرد ، اولا در مورد ، حقوق های مسئولان ، رانت ها ، فساد ها ، زدو بندها و تصمیمات پشت پرده شفاف سازی کنید .

دوما حتما با مجلس یازدهم ف بخاطر خدا واین مردم ، هماهنگ شده و اقدامات ضربتی انجام دهید که اشاره خواهد شد .

دو : مجلس هم می خواهد مجلسی شفاف در تمامی زمینه ها باشد و اولین اقدام انها در همین زمینه خواهد بود .

سه : مبارزه با تبعیض و فساد ورانت های اطلاعاتی و همچنین بر قراری عدالت در حقوق ها ، برخورداری مساوی همه مردم و جوانان از امکانات دولتی وبیت المال . رسیدگی به عدالت حقوق بازنشسته ها و شاغلین .

چهار : توجه و کمک به تولید داخلی و حمایت از طرح های متنوع ومتعدد نخبگان جوان

پنج : نجات اتکاء بودجه کشور از بیخ به نفت ، برای ناکارامدی تحریم ها

شش : در آمدن از جلو زور گویی های امریکای تروریست و جنایت کار وهمراهان ظالم آن کشور

هفت : سایر برنامه هایی که شما وعده داده بودید و منتخبین مجلس یازدهم وعده دادند می تواند در راستای عدالت اجتماعی وباز گرداندن اعتماد به مردم مفید باشد .

ما رسانه ها می بایست پیگیر این امور ومطالبات مردم باشیم ، اما هشدارنیوز شرافتا قول می دهد فاقد توجه به رویکرد های سیاسی ، باندی و ... همیشه پیگیر امور مردم باشد .

امانی

مدیر مسئول هشدارنیوز+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید