امروز: پنج شنبه, ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - 02 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 390488
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۹:۱۹
دسته: یادداشت
پرینت
ایمیل

با حکم فرمانده کل قوا ؛ قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا ع نیروهای مسلح با تمام توان وارد میدان مبارزه با کرونا شد

 

به گزارش هشدارنیوز ؛ مدیر مسئول در یاداشتی نوشت : فرمانده کل قوا در فرمانی سردار سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح را به تشکیل قرارگاه بهداشتی و درمانی برای پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا منصوب نمودند.

رهبر معظم انقلاب در این فرمان ، ضمن تقدیر تشکر از تمامی نیروهای مسلح کشورکه در این مدت به کمک مردم و دولت رفته اند بر ادامه و گسترش هر چه بیشتر این کمک ها تاکید و به سر لشکر باقری دستور دادند جهت سازماندهی این خدمات به شکل یک قرارگاه بهداشتی و درمانی و اقدام برای درمان و ایجاد مراکز درمانی مانند بیمارستان صحرایی و نقاهتگاه و غیره، برای پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا با شیوه‌های لازم اقدام نماید.

رهبر معظم انقلاب در فرمان خود به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از قرائنی که احتمال «حمله‌ی بیولوژیکی» بودن این رویداد را مطرح کرده و همچنین این قرار گاه می‌تواند جنبه‌ی رزمایش دفاع بیولوژیک نیز داشته و بر اقتدار و توان ملّی بیفزاید ، هم اشاراتی دشته اند .

اما نسبت به این فرمان بسیار استراتژی و کاربردی فرماندهی معزز کل قوا و همچنین شیوع ویروس کرونا نکاتی قابل توجه است که به ان اشاره می شود :

یک : در طول ماه های گذشته منطقه وکشور آبستن حوادث واتفاقاتی بود که به نوعی با ملت وکشور ما مرتبط بود که می توان بعد از شکست داعش و تروریست های سعودی امریکایی صهیونیستی در عراق و سوریه به ترور ناجوانمردانه سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و حاج المهدی المهندس و همراهان ، تشیع جنازه بی نظیر و حضور ده ها میلیونی مردم ایران ، موشک باران پایگاه های آمریکا در عراق توسط جمهوری اسلامی که دهه ها است این اتفاق برای امریکا نیافتاده است ، هدف قرار گرفتن و سقوط مشکوک هواپیمای مسافری اوکراین و فتنه گری های رسانه ای و مجازیِ مُرده اپوزیسیون در باره حضور در راه پیمایی 22 بهمن و همچنین انتخابات مجلس دهم در 2 اسفند اشاره کرد .

دو : بعد از اتفاقات فوق ، به گوش رسیدن اخبار کرونا به عنوان ویروسی نا شناخته که خبرگزاری ها گفتند از ووهان چین شروع و در مدت کوتاهی به تمامی کشورهای جهان رسیده است .

سه : برخی مدعی شدند این ویروس نتیجه یک اقدام جنگ بیولوژیکی است که توسط آمریکا و اسرائیل بر علیه چین وایران و احتمالا روسیه برنامه ریزی شده است که در فرمان رهبر انقلاب به سرلشکر باقری به احتمال ان اشاره شده است.

چهار : ویروس کرونا برای اولین بار در قم ، یکی از شهر های مهم دینی جهان و ایران مورد شناسایی قرار گرفت . در این رابطه سولاتی مطرح است که اگر برای اولین بار ، کرونا از چین به ایران سرایت کرده است چگونه وچطور سر از قمی در اورده که نه فرودگاه دارد و نه در ان ایام مسافر و مسافرتی که قابلیت مسری بودن این ویروس را دارا باشد؟!

پنج : فعالیت گسترده پروپاگاندای رسانه ای گروهای معاند وضد انقلاب در خارج و برخی نفوذی های آنها در داخل که کرونا را بهترین فرصت برای انتقام گیری از مردم متعهد ، صبور وانقلابی ایران برشمرده و لذا با درشت گویی ودروغ های بزرگی نظیر موضوعات ذیل ، به تشویش افکار عمومی و انتقام گیری از مردم مشغول شدند .

1_ قم مرکز ویروس کرونا است ، به دلیل اینکه آخوند «طلبه» های چینی از چین این ویروس را با خود به همراه آورده اند و در این رابطه قبلا گفته شد قم اصلا فرودگاه ندارد و موضوع مهم بعدی اینکه طبق اذعان مسئولان مربوطه ، در یک سال گذشته هیج طلبه چینی وهیج فردی از چین به قم وارد نشده است .

در این رابطه که قم فرودگاه ندارد و اگر قرار بوده ویروسی از چین وارد کشور شود ابتدا می بایست در داخل هواپیما که مسافرین شهرهای مختلف در ان حضور دارند ، فرودگاه امام که اغلب تهرانی هستند ، تاکسی یا وسیله انتقال مسافرین آلوده از فرودگاه امام به قم که همه آنها تهرانی هستند ، آلوده می شدند و لذا این پروپاگاندای رسانه ای و مجازی علیه قم یک بلوف ، هجمه و تخریب رسانه ای علیه قم مذهبی و مرکز دینی کشور است.

2_ رسانه های معاند و مجازی کاران مزدور بعد از اینکه متوجه کیفیت پایین دروغی که بر علیه شهر مذهبی قم گفته بودند _ شدند مانور رسانه ای خود را به موضوعی دیگر اما با هدف کلیدی تخریب قم متوجه ساختند . انها مدعی شدند آخوندها از قم متواری شده وبه صورت دسته جمعی به شهرهای تفریحی و در اختیار قرار دادن هتل های 5 ستاره شده اند . این رسانه ها به صورت کلی گویی و مهمل گویی ، از آدرس دادن یک مکان وهتل وشهر و محل استقرار آخوندهای فراری که ادعا داشتند ، ناتوان بوده و فقط سعی بر تشویش افکار عمومی داشتند . راقم سطور ، برای چندمین بار با ارسال پیام ، نامه و ارتباط با پیج های علی جوانمردی مزدور رسانه ای منافقین وتجزیه طلبان ، همچنین در لایو های مختلف اینستاگرام «https://www.instagram.com/hoshdarnews.ir » از ایشان خواهش نمودم آدرس دقیق آخوندهعای فراری را ارسال ، تا تیم هشدارنیوز مستقیم وزنده از آن محلی که مخفی شده اند با مردم ایران سخن بگویم که حتی یکبار پاسخ حقیر را ندادند ولذا همه خبرها وبرنامه های رسانه های معاند بزرگ نمایی ، دروغگویی وتشویش افکار عمومی است .

3_ بعد از اینکه آدرس محل تفریح ویا اختفای اخوندهای فراری از قم را ندادند ، از مردم به صورت جدی و هماهنگ می خواستند که کار و خیابان ها را ترک نموده وبه خانه های خود بروند . اما بعد از اینکه جمهوری اسلامی و مسئولان مربوطه از مردم خواستند به خانه های خود رفته و در پیشگیری این ویروس همکاری نمایند ، با تاسف و تعجب فراوان مشاهده شد همان رسانه هایی که به مردم می گفتند اعتصاب کنید و راهی خانه ها شوید ، از مردم درخواست ترک نکردن خیابان ها را نموده وخواستار حضور مردم در خیابان ها شدند و این در حالی است که شیوع این ویروس خطرناک در حال سرایت به مردم بیشتری است .

4_ در مانور رسانه ای جریان معاند حول محوریت قم ، شنیده شد که فوتی های کرونا که برای اولین بار از قم بوده اند ، قبل از 22 بهمن بوده ولذا بین مردم شبهه و شایعه این را تقویت می نمودند که دولت و مسئولین ایرانی قبل از 22 بهمن به وجود کرونا در ایران رسیده بودند و لذا چون نمی خواسته اند تظاهرات 22 بهمن آسیب ببیند لذا این خبر را از مردم مخفی نموده و این اقدام موجب سرایت و همه گیری این ویروس شده است . در این رابطه باید گفت اولین اعلام مثبت شدن تست کرونا برای دو فوت شده قم بر اساس اسناد و مدارک آزمایشگاهی ، 28 بهمن برای تست به آزمایشگا برده شده و در 30 بهمن توسط سخنگوی وزارت بهداشت دو ساعت بعد از اعلام مثبت بودند تست کرونا مرحوم شدگان قمی ، از سوی رسانه ملی به مردم اعلام شد. اینکه قبل از 22 بهمن مسئولان خبر داشته اند یک دروغ وبلوف رسانه ای است که جریان معاند ، برای تشوئیش افکار عمومی بر ان می دمد .

شش : با توجه به اهمیت سلامتی مردم ، شیوع ویروسی که با سرعت بالا در حال سرایت است ، دولت محترم دوازدهم حسن روحانی ، وزیر بهداشت را مسئول ستاد مبارزه یا مقابله با کرونا اعلام نمودند/ در این رابطه چند نکته با اهمیت وجود دارد :

1_ وزارت بهداشت و شخص وزیر بهداشت وظیفه اصلی و بسیار مهم پیشگیری و درمان را در این ستاد باید داشته باشد ، نه ریاست ستاد را !! ، چرا که با این مسئولیت از همه حوزه های درگیر بخصوص وظیفه اولیه و اصلی خود پیشگیری و درمان هم عقب خواهد ماند .

2_ جهت هماهنگی برای مقابله با این ویروس خطر ناک ، همه نهادها سازمان ها ، دولتی و شخصی و تمامی نهادهای زیر مجموعه رهبر معظم انقلاب می بایست پای کار و به صورت هماهنگ عمل نمایند و لذا فردی در رتبه رئیس جمهور می بایست ریس این ستاد باشد و آقای حسن روحانی اصرار به ریاست وزیر بهداشت دارند .

3_ بعد از اینکه نمانیگدان مجلس و ریاست ان متوجه عمق فاجعه و ضعف هماهنگی ستاد کرونا و گستردگی دامنه آن شدند از اقای رئیس جمهور خواستند خود یا معاون اول وی رئیس ستاد مقابله با کرونا باشد که گویا ایشان نپذیرفته و شانه خالی نموده است . نشان به ان نشان که رئیس مجلس به رهبر معظم انقلاب نامه فرستادند که برای ریاست ستاد مقابله با کرونا اقدامی نمایند که همانجا حضرت آقا به ریاست شخص روحانی برای ریاست ستاد کرونا تاکید می ورزند که متاسفانه روز بعد ایشان «حسن روحانی» در سخنانی که در هیئت دولت مطرح می کنند بازهم بر طبل خود کوبیده و از هفته ای یک جلسه برای کرونا سخن می گوید و تاکید می کند ممکن است برخی جلسات با معاون اول ایشان باشد .

4_ رهبر معظم و مظلوم انقلاب بعد از اینکه می بیند حسن روحانی دهن کجی می کند وبرای سلامت جامعه ارزشی قائل نمی شود ، فرمانی به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سردار سر لشکر باقری داده و از ایشان می خواهد با تشکیل قرارگاهی برای ایمنی و بهداشت و همچنین پیشگیری سرایت این ویروس به سایر هموطنان تشکیل داده و برای درمان هم از ساختن درمانگاه وبیمارستان صحرایی دریغ ننمایند .

5_ از انجا که نهادهای زیر مجموعه رهبر انقلاب بخصوص فرزندان نیروهای مصلح معظم اله در ارتش و سپاه و نیروهای انتظامی و امنیتی جز چشم و سمعا و طاعتا تصور دیگه ای نسبت به اوامر فرماندهی کل قوا ندارند ، لذا با محوریت سر لشکر باقری و حضور فرماندهان سپاه و ارتش و نیروی انتظامی و سایر بزرگان نظامی کشور بعد از برگزاری جلسه اولیه ، تصمیمات مهم وکاربردی می گیرند .

6_ سرلشکر باقری برای شروع دستور دادند : خیابانها، جاده ها و مراکز عمومی از ٢٤ ساعت آینده خلوت می شوند و برای رسیدگی به امور مردم و آمادگی هر چه بیشتر از ۱۰۰۰ درمانگاه ثابت و سیار به بخش کشوری افزوده خواهد شد.

در انتها بعد از اینکه نمی توانم شادمانی خود را نسبت به ورود فرزندان شجاع جان برکف و بی منت این ملت و رهبری بزرگوار به میدان مقابله با کرونا پنهان نمایم ، تنها خواهشی که می توانم از هموطنان عزیز و صبورم داشته باشم این است که خواهشا در خانه بمانید ، رسانه هایم عاند را گوش ندهید واین مطلب « اینجا » را هم مطالعه کنید.

ممنون

امانی

مدیر مسئول هشدارنیوز+ 6
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 486

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید