امروز: دوشنبه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 06 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 390116
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

آقایی به اسم بی مقدار نماینده اصلاح طلب سابق تبریز ببینید چی گفته؟!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ آقای بی مقدار که گویا نماینده لیست امید تبریز در مجلس دهم بوده است ، بجای اینکه به مردم توضیح دهد در 4 سال گذشته که نماینده مردم شریف تبریز بوده است چه کار مثبت ومفیدی برای مردم انجام داده است و به ملت ایران شفاف سازی کند که لیست امید که در تهران وشهرهای بزرگ کشور و چه بسا استان ها وشهرهای کوچک هم توانستند با دروغ و فریب رای مردم را کسب نموده راهی مجلس شوند ، چه گلی به سر مردم زدند؟!

 

آقای بی مقدار خوب می داند مقداری که از آقایان همسو با ایشان در مجلس دهم لیست امید و اصلاح طلب برای مردم به یادگار مانده است ، بیکاری ، گرانی ، رکود و تعطیلی کارخانه ها ، از بین رفتن عزت ایرانی در سراسر دنیا ، سکوت در مقابل زیاده خواهی های کشورهای ظالم ، دست دوستی دراز نمودن به سوی کشورهایی که 40 سال است ملت ایران را تحریم نموده اند و در نهایت بی عرضگی وانفعال کامل وحالا ایشان درست در مقابل چشم مردم که تجربه ایشان ودوستانش را مشاهده و لمس نموده اند ، اینگونه فرافکنی ، هجمه وتخریب ، مجلسی را می نماید که هنوز 3 ماه دیگر به مجلسشان مانده است.

 

اما آقای بی مقدار چه گفته است؟!

اکثریت مطلق مجلس یازدهم را اصولگرایان به دست گرفته‌اند اصولگرایان وعده داده‌اند معیشت مردم را در اولویت کاری خود قرار بدهند. اما سؤال اینجاست که با قرار گرفتن ایران در لیست سیاه به دلیل نپیوستن به FATF که مجمع تشخیص مصلحت به آن رأی نداد، چطور می‌خواهند با دلار 15 هزار و 400 تومان معیشت مردم را تأمین کنند؟!

وی گفت: اصولگرایان پیروز مجلس یازدهم بهتر است بگویند با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم‌های خودخواسته ناشی از عدم ورود به FATF در کنار تحریم‌های سیاسی و اقتصادی آمریکا، از کجا می‌خواهند برای معیشت مردم هزینه کنند؟ همچنین چطور می‌خواهند در این شرایط با دنیا تعامل برقرار کنند؟
 
 وی همچنین به طعنه گفت: ادعای اصولگرایان این است که ناجی کشور و منجی عالم بشریت هستند. یکی از همکاران به شوخی می‌گفت، ای کاش قبل از خرداد ماه 99 مجلس را تحویل این منجیان بدهیم تا عالم را نجات دهند.
 
«بی‌مقدار» همچنین مدعی شد: البته خوش‌بین هستم که اگر مجلس یکدست اصولگرا شود، شاید به سمت حل کردن مشکلات کشور و مذاکره با کدخدا بروند و در این صورت ممکن است مردم روی آرامش را ببینند. درست است که این گروه و جریان سیاسی اعتقادی به مذاکره و تعامل با دنیا ندارند، ولی این را هم می‌دانند که مردم ایران، مردم کره شمالی نیستند و به این تعاملات معتقد و نیازمندند.
 
از سخنان این عضو فراکسیون امید برمی‌آید که جز خوابیدن و بیدار شدن با رویای «بستن با کدخدا» کار دیگری بلد نیست. مشکل این قبیل سیاست‌بازان این است که فاقد کمترین اراده و تحلیل مستقل برای تدبیر امور هستند. اگر نه، غیر از شش سال معطلی در قالب دیپلماسی انفعالی و استعمالی، برای گره‌گشایی و تسهیل امور بر مبنای تدابیر درون‌زا هم کاری می‌کردند.
 
آقای بی‌مقدار طوری حرف زده که انگار بی‌ارزش شدن پول ملی و چند برابر شدن قیمت دلار، صرفاً به آمریکا و FATF مربوط است. و حال آن که اولاً به آمریکا اعتماد کردند و خسارت‌های بزرگ سیاسی و اقتصادی و امنیتی را متوجه کشور کردند. ثانیاً اهل خرد می‌دانند که مذاکره دیپلماسی بدون اهتمام به قدرتمندی داخلی، صرفاً به بدهکار شدن و گردن کج کردن بی‌حاصل منتهی شده.
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید