امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 03 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 390100
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۳۰

سردرگرمی گالری‌های هنری تحت تاثیر کرونا

گالری‌ها و نگارخانه‌ها تهران تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا در کشور قرار گرفتند و بسیاری از افتتاحیه‌های نمایشگاه‌های هنری لغو و به تاریخ دیگری موکول شدند و برخی گالری‌ها نیز تصمیم گرفتند تا پایان تعطیلات نوروزی نمایشگاهی برگزار نکنند.

، به دنبال شیوع ویروس کرونا و درخواست دفتر هنرهای تجسمی مبنی بر تعطیلی افتتاحیه و اختتامیه گالری‌ها، بسیاری از افتتاحیه‌های نمایشگاه‌های هنری لغو شدند. البته برنامه‌های آتی بسیاری از این گالری‌ها مشخص نیست و هنوز تصمیمی مبنی بر چگونگی ادامه فعالیت بسیاری از این گالری‌ها اتخاذ نشده است.

در این میان برخی از گالری‌ها تصمیم گرفتند که تا پایان تعطیلات نوروزی نمایشگاهی برگزار نکنند، برخی همان نمایشگاه‌های قبلی را بدون برگزاری افتتاحیه نمایشگاه‌های جدید ادامه بدهند و برخی نیز طبق روال سابق به فعالیت خود ادامه دهند.

بر اساس پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، گالری‌هایی همانند اُ، سایه و هفت‌ثمر که قرار بود این هفته میزبان افتتاحیه نمایشگاه‌های هنری جدید باشند، به دلیل رعایت نکات بهداشتی برنامه‌های خود را لغو کردند.

همچنین گالری‌هایی همچون اثر و ساربان نیز تصمیم دارند که تا پایان تعطیلات نوروزی نمایشگاه هنری برگزار نکنند.

گالری طراحان آزاد اما از جمله گالری‌هایی است که مراسم افتتاحیه خود را در روز جمعه (۹ اسفند ماه) برگزار و از نمایشگاه انفرادی نقاشی و ویدئو پرستو محقق با عنوان اندروای میزبانی می‌کند.

انتهای پیام

 

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.isna.ir/news/98120706171/سردرگرمی-گالری-های-هنری-تحت-تاثیر-کرونا
بازدید: 24

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید