امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 03 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 390080
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۰۰
دسته: بورس
پرینت
ایمیل

حنای بی‌رنگ وزیر ورزش/ وعده خصوصی‌سازی سرخابی‌ها این‌بار سال 99

وزیر ورزش و جوانان، واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را این بار برای نیمه اول سال آینده وعده داد.


حنای بی‌رنگ وزیر ورزش/ وعده خصوصی‌سازی سرخابی‌ها این‌بار سال 99

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، مسعود سلطانی‌فر در مجمع باشگاه استقلال که عصر دیروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، با بیان اینکه در فرآیند خاصی هستیم که باید زمینه‌های لازم برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی را فراهم کنیم، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با تمهیداتی که به‌عمل آمده مراحل تکمیلی را انجام بدهیم و وضعیت املاک و دارایی‌ها مشخص شود تا به امید خدا در نیمه اول سال آینده با توافق وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان خصوصی سازی، این واگذاری را انجام دهیم.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: خوشبختانه شفافیت مالی و روند صحیح مدیریتی و تعیین و تکلیف بدهی ها و مالیات ها وضعیت خوبی را برای واگذاری استقلال و پرسپولیس فراهم کرده است.

وی تأکید کرد: خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس یک اتفاق خوب ملی است. اگر یک روز زودتر هم امکان‌پذیر باشد، این واگذاریی را سریعتر انجام می دهم چرا که راه توسعه فوتبال پرسپولیس و استقلال واگذاری آنها به بخش خصوصی است. تردید ندارم این بخش می تواند به خوبی موجب توسعه و سامان بیشتر این دو باشگاه شود.

سلطانی فر همچنین گفت: تا زمانی که این باشگاه ها دولتی اداره می شوند، مشکلات آنها ادامه دار خواهد بود و ما دوست و همراه بخش خصوصی هستیم.

برند یکی از سرخابی‌ها برای واگذاری قیمت‌گذاری شد
آقای وزیر؛ با حلوا حلوا کردن واگذاری سرخابی‌ها اتفاق نمی‌افتد

انتهای پیام/
+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2210906
بازدید: 29

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید