امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 03 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 390073
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۲۱:۰۰

اجرای تدابیر پیشگیرانه برای تردد روان از ساعات اولیه بارش باران

به گزارش شهر نوشت، روابط عمومی شهرداری منطقه 19، با آغاز بارندگی ها از روز گذشته عوامل خدمات شهری با همراهی ستادمدیریت بحران به منظور پیشگیری و جلوگیری از آب ماندگی در معابر منطقه بویژه نقاط حساس، حضور مستمر دارند.

ضمن اینکه از ابتدای ساعات بارش، بازدید از نقاط آبگیر، تمامی کانال ها و حوضچه ها در حال کنترل هستند.

به منظور آماده باش کامل کارگران خدمات شهری نیز تجهیزاتی همچون کلاه و لباس زمستانی، چکمه ، بیل و چتر بین کارگران خدمات شهری توزیع شد. همچنین عوامل 137 برای جلوگیری از نقص احتمالی تجهیزات خود همچون موتور برق، کف کش، پمپ آب و سایر ادوات، آنها را مورد آزمایش و کنترل فنی قرار دادند.
براساس این گزارش طی چند روز گذشته فعالیت لایروبی کانال ها ، لجن برداری، زباله کشی، پاکسازی حوضچه ها و جوی ها انجام و از چاه های جذبی محدوده منطقه بازدید شد.
شایان ذکر است ادوات، تجهیزات و عوامل خدمات شهری منطقه 19 به منظور روان سازی تردد خودروها و شهروندان در ساعات بارش باران و جلوگیری از آب ماندگی های احتمالی در آماده باش کامل هستند.
به منظورآمادگی در برابر آب ماندگی ناشی از بارش باران مسئولان و عوامل خدمات شهری منطقه ازادوات و تجهیزات مرتبط با بارندگی بازدید کردند.
ضمن اینکه نشستی با حضور مسئولین نواحی، عوامل 137 نواحی پنجگانه به منظور شناسایی وتعیین نقاط حساس نواحی روی نقشه و توجیه نیروها به منظور استقرار در این نقاط برگزار شد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=50602
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید