امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 03 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389964
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰

مرمت و بازسازی ساختمان های اسکان کارگری شمال شرق تهران

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی منطقه چهار تهران "میکائیل علی پور" با بیان این مطلب گفت: عملیات عمرانی در ساختمان های  اسکان کارگری به منظور تسریع در خدمت رسانی، رفع مسایل موجود و بهبود شرایط رفاهی و بهداشتی اسکان‌ کارگری در دستور کار قرار گرفته و اجرا شد.

وی افزود: در نیمه دوم سال جاری ساختمان های اسکان کارگری شهید رجایی، نواحی 8 و 2  ، ناحیه  3 در بزرگراه امام علی(ع) ، بوستان پلیس و شهیدکرد  بازسازی و اقداماتی در قالب رنگ آمیزی، نقاشی ،ایزوگام، احداث و تجهیز آشپزخانه  و مرمت سرویس های بهداشتی صورت گرفت.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار تهران با بیان اینکه کارگران حوزه خدمات شهری از ارکان اصلی عرصه خدمت رسانی به شهر و شهروندان با حوزه نگهداشت شهر هستند، گفت: تامین شرایط رفاهی، بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی کارگران از اولویت برخوردار است وتلاش می شود با ایجاد محیطی سالم زمینه آرامش و آسایش کارگران خدوم این حوزه فراهم شود.

علیپور  با اشاره به اینکه ساختمان های اسکان کارگری دارای تمامی ضوابط ایمنی و بهداشتی هستند افزود: در حال حاضر 11  ساختمان اسکان کارگری در منطقه و نواحی 9 گانه فعالیت دارند و بیش از  800  کارگر در این ساختمانها ساماندهی و اسکان دارند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=50461
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید