امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 03 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389954
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ۲۲:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

استقرار صندوق اخذ رأی در ۵ بقعه متبرکه استان قم

به گزارش ، حجت‌الاسلام عباس اسکندری اظهار کرد: دوم اسفندماه روزی است برای میثاق مجدد ملت ایران با آرمان‌های امام راحل و انقلاب شکوهمند اسلامی و روزی که حماسه‌ای دیگر در حمایت از نظام جمهوری اسلامی رقم خواهد خورد.

وی افزود: با توجه به لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری، پنج بقعه متبرکه شاخص استان قم برای استقرار صندوق‌های اخذ رأی تجهیز و آماده شده‌اند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه نیروهای لازم برای این منظور به فرمانداری قم معرفی شده‌اند، گفت: صندوق شماره ۱۳۹ به منظور اخذ رأی خواهران در حرم چهار امامزاده واقع در خیابان ۱۹ دی مستقر می‌شود.

وی ادامه داد: دو صندوق ۱۱۲ و ۱۱۳ ویژه برادران و خواهران هم در صحن حرم مطهر امامزاده سید علی (ع) مستقر خواهد شد و علاوه بر این، شهروندان محترم می‌توانند برای شرکت در انتخابات به صندوق شماره ۲۷ که در صحن آستان مقدس امامزاده سلطان محمد شریف (ع) واقع در خیابان انقلاب مستقر می‌شود مراجعه کنند.

حجت‌الاسلام اسکندری خاطرنشان کرد: صندوق‌های شماره ۳۹۶ و ۳۹۷ هم ویژه برادران و خواهران در صحن حرم مطهر امامزاده ابراهیم (ع) در نظر گرفته شده است.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4858090/استقرار-صندوق-اخذ-رأی-در-۵-بقعه-متبرکه-استان-قم
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید