امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 03 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389943
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸

باید های یک روز مانده به رای گیری/فریب ، عملیات روانی ،چند لیستی مشترک و بالاخره رای بالا به لیست وحدت نیروهای انقلاب

به گزارش هشدارنیوز ؛ مدیر مسئول این رسانه در یادداشتی در باره یک روز مانده به روز رای گیری نوشت : زمان تبلیغات انتخاباتی نامزدها پایان یافت ، لیست ها بر اساس تاکتیک های فریب مردم ، البته از سوی جریانات تزویر گر سیاسی که اتفاقا دارای سابقه بدی هستند بسته شد .

افکار عمومی به شدت مورد هدف و اصابت محتواهای جلب نظر کننده اذهان عمومی از سوی نامزد ها وجریانات سیاسی برای به کرسی نشاندن نامزد های خود ، قرار داشت و کماکان قرار دارد .

شبکه های اجتماعی و کلا فضای مجازی در کنترل یگان های سایبری سیاسیون ، برای تسخیر مجلس آینده است .

به این وضعیت قطعا می بایست کمپین ها و فعالیت ها زیاد گروه های اپوزیسیون و بر انداز ها را هم در فضای مجازی وشبکه های اجتماعی افزود .

این دسته به شدت در حال؛

یک : تبلیغ برای عدم شرکت در انتخابات با هشتک رای بی رای و یا رای نمی دهیم و

دو : هجمه وتخریب نامزد های با برنامه ، کارنامه و موفق که سابقه بسیار خوبی در طول 40 ساله انقلاب در مدیریت های کلان کشور داشته اند مانند دکتر محمد باقر قالیباف .

از سویی دیگر جریان اصلاحات که به اعتراف خودشان ، به عنوان نمونه محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران که در برنامه تلویزیونی رسانه ملی اعتراف نموود که 32 سال از 40 سال انقلاب ، قدرت در اختیار انها بوده است ، دو دست اورد غیر قابل انکار و برای جامعه اثبات شده داشته اند که ؛

یک: مدیران لیبرال و اصلاح طلب به سرمایه و دارایی های نجومی رسیده اند.

دو: محرومیت مردم بیشتر و بیشتر شده است تا جایی که شاهد وضعیت موجود در همه زمینه ها و پیاده نشدن عدالت اجتماعی در کشور هستیم که شعار و وعده اصلی انقلاب بوده است.

حال تبلیغات به لحاظ قانونی به پایان رسیده و نکات قابل توجه برای مردم عزیز که تجربه انتخابات گذشته پیش روی ما گذاشته است اینگونه است که باید مورد توجه قرار گیرد :

1_ وضعیت کشور ماحصل دروغ وتزویر و قدرت جریان اصلاح طلبانی است که 32 سال از 40 سال جمهوری اسلامی را در رأس کار بوده اند ، خود سرمایه دار ، مرفه و اشرافی هستند و مردم هم ، خود می دانند شرایط چگونه است.

2_ این جریان به شدت اهل مکر و نیرنگ و دروغ هستند ، عملیات روانی و فریبِ افکار عمومی را خوب می دانند و به عنوان نمونه ، دروغ های بزرگ و وعده های فراموش شده این جریان ، بخصوص حسن روحانی در انتخابات یازدهم و دوازدهم ریاست جمهوری و همچنین لیست امید در انتخابات مجلس دهم و شورای شهر پنجم را نمی توان فراموش کرد ، از سویی در همین انتخابات پیش رو « انتخابات مجلس یازدهم » مگر می شود از به راه انداختن جنگ نرم و بازی روانی علیه افکار عمومیِ این گعدهِ سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و امنیتی ، به این سادگی ها گذشت . اینها در ابتدا در سخنرانی ها ، گفتگو ها و مصاحبه های متنوع به مردم گفتند ممکن است انتخابات را به خاطر نظارت استصوابی شورای نگهبان تحریم نمایند . به مرور سخن از شرکت در انتخابات اما بدون ارائه لیست به زبان آوردند . اما امروز که کمتر از 20 ساعت به برگزاری انتخابات و رای گیری است ، می بینیم چندین لیست منتشر نموده و در همان لیست ها هم ، سر مردم کلاه گذاشته و در تمامی لیست ها ، تمامی افراد مشترکند و این اقدام را جز استراتژی فریب مردم در انتخابات چه می توان نامید؟!

3_ تهمت و افترا و ایجاد موج های هجمه وتخریب ، یکی از ابزار های مورد توجه و استفاده این جریان ورشکسته سیاسی است . نسبت دادن های ناروا ، نسبت دادن های ویژگی ها خود ، سوابق ناجور عملکردی وسیاسی خود به رقبا که می توان به تهمت های حسن روحانی در انتخابات های دو دوره گذشته به دکتر قالیباف و آقای رئیسی اشاره نمود و جالب ترین نکته تهمت ها وتخریب های روحانی بر علیه این دو بزرگوار نسبت دادن دیوار کشی در خیابان ها و دانشگاه ها ، تندروی و افراطی گری و ... که بعد ها با انتشار فایل های صوتی وکلیپ های تصویری از حسن روحانی ، مشخص شد خود ایشان دنبال اجرایی نمودن این رفتارها افراطی در اول انقلاب بوده است.

4_ از شهید بزرگوار همت اورده اند ، مادامی که خط خودی را گم کردید ، ببینید دشمنِ آتش بیشتر رویِ کدام محور ها و خط ها است ، انجا خط مقدم شما و جبهه خودی است. این سخن فرمانده شهید دوران دفاع مقدس ، در مورد شرایط امروز کشور ما ، انجایی که دشمن به شدت در حال تخریب برخی از نامزد های شاخص ، موفق وبا کارنامه است ، صدق می کند . آتش خشم ونفرت، هجمه وتخریب نفوذی های داخلی ، منافقین و ضد انقلاب و تمامی گروه های اپوزیسیون ، روی کدام شخصیت ها وافراد شاخص لیست های انتخاباتی است؟! این روند تایید کننده فرمول شهید همت بزرگوار مبنی بر شناخت جبهه خودی است . امروز لیست وحدت ائتلاف نیروهای انقلاب ، بخصوص شخص دکتر محمد باقر قالیباف تحت شدید ترین هجمه وتخریب ها است که نشان دهنده این واقعیت است که دشمن از اعتماد مردم به این شخصیت جهادی و مدیر موفق ترس جدی دارند و لذا برای دلسرد نمودن مردم از هیج تهمت وافترا هم کوتاه نمی ایند .

5_ آخرین نکته هم تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از سوی جریان های معاند ، منافق و ضد انقلاب و نفوذی های داخلی با دنبال نمودن دو هدف که اولین ان هشتک رای بی رای و رای نمی دهم با نیت عدم حضور مردم در انتخابات وپایین اوردن آمار مشارکت مردم و دومین ان زدن و تخریب نامزد های شاخص جبهه مردمی انقلاب نظیر افرادی چون دکتر قالیباف که در این رابطه با جرات می توان گفت تیرشان به سنگ خورده ومردم با تمام توان در این انتخابات حضور پیدا می کنند واشتباهات گذشته خود را با رای دادن به فرزندان جهادی ، انقلابی و توانمند ، جبران می کنند .

اما در ادامه همین موضوع ، حیف است که یک واقعیت را متذکر نشویم و آن این که چه هدف ورویکرد مشترکی است بین ضد انقلاب و عوامل عناد در خارج و نفوذی های گمنام انها در داخل با برخی خواص جریان سیاسی اصلاح طلب در تخریب و زدن دکتر محمد باقر قالیباف؟!+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 2402

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید