امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 03 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389896
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز سیاسی ؛

آقای تاجگردون بگردون تا بگردیم!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ انتشار فیلم های خارج از عرف وبعضا شرع انتخاباتی اقای تاجگردون ، نامزد اصلاح طلب و نماینده مجلس دهم شورای اسلامی ، همچنان در فضای مجازی حاشیه سازی می کند.

این نامزد انتخاباتی مجلس یازدهم ، که در سوابقش موجود است ، از سال 68 با ورود به وزارت اقتصاد ودارایی کشور ، یعنی 23 سالگی ، کار رسمی خود را با کارمند دولتی بودن شروع و تا امروز که همش ، کارمند دولت ویا چند سالی نماینده مجلس بوده است ، در یکی از گفتگو های تلویزیونی خود با رسانه ملی ، از داراندگی وبرازندگی خود سخن گفته وبه شدت از لکسوز سواری خود دفاع کرد .

این فرد امروز هم برای رفتن به مجلس یازدهم ، به هیج عنوان از مردم خجالت نمی کشد و با فیلم های جنجالی و پر حاشیه از ستاد خود ، به دنبال جمع نمودن آراء مردم بی نوا است .

 

در این رابطه ذکر چند نکته برای تنویر افکار عمومی بد نیست :

 

آقای تاج گردون که از 23 سالگی درست بر عکس جوانان امروزی که تا 38 سالگی بیکارند واساسا شغلی نیست که مشغول شوند ، کارمند دولت شده و در سالها و انتخابات مجلس هفتم 84 رد صلاحیت ، 86 مجلس هشتم شکست خودره ، سال 90 در مجلس نهم به مجلس وارد شده ، همچنین مجلس دهم را نیز با همین شیوه ها برای خود رزرو نمود .

تاج گردون در شرایطی که مردم از دست تاجگردون ها به فلاکت و بد بختی و محرومیت رسیده اند ، خود را فردی متول ، دارا و سرمایه دار معرفی می کند و در رسانه ملی ، پُز خودرو میلیاردی لکسوز خود را می دهد ، اما به مردم نگفته است این همه سرمایه و دارایی را درست مانند سایر همفکران سیاسی اصلاح طلب خود ، ازکجا اورده است؟!

اساسا بنا به فرموده امام بزرگوار و همچنین رهبری انقلاب ، مردم نباید به افراد اشرافی ، مرفه و بی خبر از محرومان ، رای بدهند ، اما بعضا بخاطر وعده های دروغ ، فریب و تزویر و هزینه های زیاد ، این اتفاق می افتد و زیاد هم افتاده که مردم اعتماد می کنند و در نتیجه شرایط کشور وحال روز مردم این میشود که امروز شاهد آن هستیم .

مردم در فقر و محرومیت و بی مسکنی ، جوانان در بیکاری و بی ازدواجی و کشور هم در شرایط بد و نا مطلوب اقتصادی و بین المللی ، همه از سایه سر همین تاجگردون های بی درد است که خودشان مدام ، در رفاه زندگی می کنند و امروز در چنین شرایطی چگونه رویشان می شود اینگونه لاکچری تبلیغات کنند و انتظار رای مردم را هم داشته باشند؟! ، سوالی است که هم مردم ، هم تاجگردون باید پاسخ دهد.

 

آقای تاجگردون بگردون تا بگردیم ، وقت زیاد است ، خدا هم با مردم است!!+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید