امروز: جمعه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 03 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389868
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷

فاز جبهه پایداری ومرتضی اقا تهرانی دبیر کل این جبهه چیست؟!/لیست پیشنهادی هشدارنیوز و تعدادی از جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس

به گزارش هشدارنیوز ، مدیر مسئول نوشت ؛ به نظر بنده این که گفته می شود نامزد ها بر اساس صلاحیت های ایمانی انقلابی باید امتیاز بندی وبرای قرار گرفتن در لیست ها گزینش شوند ، خیلی ببخشیدا ، در اجرا از سوی همان افراد مدعی در عمل کشکی بیش نیست ، چرا که امروز جز بخش محدودی از جامعه که به زعم خود تکلیف گرا هستند ، که همان عزیزان هم به صاحب نظران وصاحبان ایده در حوزه مشکلات جامعه رای نمی دهند ، هم وغم شان هم باندی ها و هم جناحی های خود است ، سایر افراد جامعه هم ، که ما از انها با عنوان عوام یاد می کنیم ، این نهار شام و هزینه های نامزد ها و وعده های دروغی است که می گویند تا ثیر گذار بر رای انها است.

حال چرا در ویژگی ایمان و انقلابی گری برای نامزد ها تردید وارد است ؟! خوب دقت کنید .

میگید نه همین مواضع اخیر جناب حجت الاسلام آقا تهرانی دبیر کل جبهه پایداری را که می گویند استاد اخلاق است ملاحظه بفرمایید که به صراحت از خطوط قرمزی چون فتنه و فساد و انقلابی گری در بستن لیست نامزدهای انتخاباتی مجلس یازدهم سخن گفته است که اتفاقا موضوعات درستی است ، اما انجا شک بر انگیز وتردید آمیز می شود که به فردی دیگر، بدون دلیل ، سند اتهام وشبهه بی اساس وارد می کند و این دقیقا بر عکس همان فاکتور هایی مانند ایمان وانقلابی گری است که رویش مانور می کنند .

آقای تهرانی و آقا تهرانی ها ، بر حسب ظاهر مدام شعارهای تکلیف گرایی ، انقلابی گری ، تقوا و ایمان را فریاد می زنند ، در حالی که در اتهمات وارد شده به قالیباف دیگر نامزد جبهه انقلاب که اتفاقا کاؤامد وبا تجربه وکارنامه است ، هیج کدام از ادعاهای خود را مراعات نکرده اند .

چون اینبار انتخابات مجلس بسیار مهم وتاثیر گذار است و سابقه چندین سال دولت های حسن روحانی ومجلس کم کار، فشل و منفعل وناکارامد دهم را داشته ایم وتا حدودی کشور به تعطیلی کشیده شده است ، به نظر می رسد شورای محترم نگهبان کار اساسی خود را در زمینه ایمان و انقلابی گری انجام داده و از این به بعد این ما مردم هستیم که در چنینی شرایطی فقط به افراد صاحب نظر وصاحب ایده واندیشه در حوزه های مختلف مشکلات ومعضلات کشور باید فکر نموده و اعتماد کنیم که البته پاک دستی را هم با خود به همراه داشته باشند .

انتخابات در تهران بزرگ بسی مهمتر از سایر نقاط کشور است و منهای اصلاح طلبها که مردود و رفوزه هستند و افرادی که فارق از جریان ها وجناح های سیاسی ، به صورت مستقل ورود کرده اند ، این جریان های اصولگرا وارزشی هستند که در قالب سه لیست وارد کارزار شده اند که می توان به لیست ایران سربلند معرفی شده ار سوی ائتلاف نیروهای ارزشی با سر لیستی دکتر قالیباف و لیست جبهه پایداری با سر لیستی آقا تهرانی و لیستی هم با عنوان عدالتخواهان اشاره نمود .

اما نکاتی کوتاه در مورد لیست ها

لیست جریان آقا تهرانی و جبهه پایداری ، در صد بالایی ، به خاطر نداشتن سابقه مدیریت های کلان و موفق و تند روی های سیاسی در ادوار گذشته در عرصه سیاسی واجتماعی ، بطور حتم مورد اقبال تهرانی ها قرار نمی گیرند .

لیست جریانی با عنوان عدالتخواهان که تعدادی از جوانان جویای نام ، اما نا پخته و سردی گرمی نچشیده مدیریتی دور هم جمع شده اند ، که البته بسیار باهوش هستند واز سالها قبل استارت این کار را با رفتارهای به زعم خود افشاگرانه بر علیه برخی افراد در عرصه اقتصادی , اجتماع زده اند که دو نکته در این رابطه وجود دارد ،

اولا بسیار عوام فریب ، دروغگو وافترا زن هستند و همه فعالیت انها بخاطر مشهور شدن برای چنین روزی بوده و امروز هم شاهد انتشار فیلمی از انها در فضای مجازی هستیم که قالیباف را تخریب می کنند و برای فریب مردم و مظلوم نمایی روی زمین خشک خالی نشسته ودر حال مفتبری نمودن هستند .

تهمت زدن به افراد وبردن نام افراد ، ضمن اینکه خلاف شرع و قانون است ، اما برای این جریان بسیار ساده ومثل آب خوردن است . البته مردم به آنها هیج اقبالی نخواهند داشت .

لیست سوم که به نظر می رسد لیستی پخته تر در زمینه رفع مشکلات مختلف اقتصادی ، معیشتی ، اجتماعی و .... می باشد که ائتلاف نیروهای انقلاب معرفی نموده است و سر لیستی آن با دکتر محمد باقر قالیباف ی می باشد که دارای کوله باری از مدیریت های کلان ، سابقه موفق وبا کارنامه ، جهادی وانقلابی است که مردم تهران مدیریت 12 ساله ایشان بر شهرداری تهران را به یاد دارند .

اما هشدارنیوز و تعدادی از جانبازان ورزمندگان دوران دفاع مقدس با همه موارد فوق ، از بین این 3 لیست ، یک لیست 30 نفره ای را منتخب نموده است که با توجه به شرایط کشور و تخصص این افراد به مردم تهران توصیه می نماید به این لیست رای دهند .

1_ دکتر محمد باقر قالیباف ؛ که به نظر می رسد در بین همه شخصیت ها در سابقه وعمل وکارنامه بی نظیر است.

2_ مرتضی آقا تهرانی

3_سید مصطفی میر سلیم

4_ الیاس نادران

5_سید محمود نبویان

6_ سید رضا تقوی

7_ محمد سلیمانی

8_رضا تقی پور انوری

9_ سید محمدجواد ابطحی

10_ سید نظام الدین موسوی

11_ بیژن نو باوه

12_وحید یامین پور

13_ فاطمه آلیا

14_ محمد صادق شهبازی راد

15_ سوده نجفی

16_ زهره الهیان

17_فاطمه رهبر

18_سید محسن دهنوی

19_ مالک شریعتی

20_ سید محمد آقا میری

21_ حمید رسایی

22_ مهدی کوچک زاده

23_ عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی

24_ محمد سعید احدیان

25_ اقبال شاکری

26_مجتبی ثابتی

27_سید محمد اقا میری

28_احسان خاندوزی

29_محسن پیر هادی

30_ علی خضریان+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 2860

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید