امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 04 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389795
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۰

کاراته‌ وان امارات| نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

کاراته‌ وان امارات| نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، دومین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال 2020 از روز جمعه 25 بهمن ماه با حضور 571 کاراته کا از 85 کشور در دبی امارات آغاز می‌شود و بر اساس قرعه کشی که امروز انجام گرفت، کاراته کاهای کشورمان با حریفان ذیل مبارزه خواهند کرد:

بخش بانوان
کاتا انفرادی:

فاطمه صادقی در گروه 4 با کاتاروهایی از ایتالیا، اسلواکی، مراکش، ترکیه، آمریکا، ویتنام، چک و اسپانیا رقابت می‌کند. نگین باقری در گروه 3 با کاتاروهایی از مصر، اسپانیا، ایتالیا، موزامبیک، سوئد، اسلواکی، فرانسه، کره جنوبی و هنگ کنگ مصاف می‌دهد و مهسا افسانه در گروه یک با کاتاروهایی از اسپانیا، ایتالیا، تایلند، مقدونیه، بلاروس، اسلواکی، انگلیس، کانادا و آلمان همگروه شده است.

در وزن 50- کیلوگرم سارا بهمنیار پس از استراحت در دور اول با نادیا گومز از اسپانیا دیدار می‌کند، در وزن 55- کیلوگرم طراوت خاکسار پس از استراحت در دور اول با برنده اسلواکی و مقدونیه رودررو می‌شود، در وزن 61- کیلوگرم رزیتا علیپور پس از استراحت با برنده اوکراین و سوئد دیدار می‌کند و شیما آل سعدی با کریستینا فرر از اسپانیا و در صورت برد با وندولینه فیلیپه از فرانسه رقابت خواهد کرد.

در وزن 68+ کیلوگرم حمیده عباسعلی با ایرنه بچانی از موزامبیک و در صورت پیروزی با برنده چین تایپه و سوئد دیدار می‌کند.

بخش مردان
کاتا انفرادی:

ابوالفضل شهرجردی در گروه یک با کاتاروهایی از کویت، ترکیه، آمریکا، ونزوئلا، اسپانیا، اسلواکی، ایتالیا و سوئد مصاف می‌دهد و متین زارع در گروه 4 با کاتاروهایی از فرانسه، مصر، آمریکا، اسلواکی، ایتالیا، هنگ کنگ، چین، ترکیه و اسپانیا همگروه شده است.

در وزن 67- کیلوگرم امیر مهدی‌زاده با کامیلو ولزو از شیلی و در صورت برتری با علی الساوی از مصر دیدار می‌کند.

در وزن 75- کیلوگرم بهمن عسگری دور اول با ارن آکورت از ترکیه مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی با استانیسلاو هورنه از اوکراین رودررو می‌شود و علی اصغر آسیابری پس از استراحت در دور اول، با برنده آفریقای جنوبی و قزاقستان رقابت می‌کند.

در وزن 84- کیلوگرم ذبیح اله پورشیب پس از استراحت در دور نخست، دور دوم با فردی والرا از ونزوئلا مصاف می‌دهد. مهدی خدابخشی با ویلیام دیانته از بلژیک رودررو می‌شود و در صورت برد با آنتون ایساکو از بلاروس روبه‌رو خواهد شد. کیوان بابان نیز با آیخان مامایف از آذربایجان رقابت می‌دهد و در صورت پیروزی با دانیار یولداشف از قزاقستان مصاف خواهد کرد.

در وزن 84+ کیلوگرم سجاد گنج زاده دور اول استراحت در دور دوم با مارکوس مارتینز از اسپانیا مبارزه می‌کند، صالح اباذری دور اول استراحت دارد و  در دور دوم با الکسی ودوچی از بلاروس رقابت خواهد کرد. مهدی آشوری هم با احمد العصفر از مصر در اولین مبارزه پیکار می‌کند و در صورت برد در دور دوم با دانیل تیلن از استرالیا مصاف می‌دهد.

این رقابت‌ها به مدت 3 روز و تا روز یکشنبه 27 بهمن ماه ادامه دارد و در نخستین روز مسابقات کاتای انفرادی بانوان، کاتای تیمی مردان و رقابت‌های اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان و اوزان 50- و 55- کیلوگرم بانوان انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/
 + 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2202166
بازدید: 47

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید