امروز: دوشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - 28 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389786
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۳۰

تخریب و نوسازی دو پاساژ پرخطر در منطقه 19 با هدف پیشگیری از مخاطرات احتمالی

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی داوطلب در جلسه ارزیابی عملکردHSE منطقه با اشاره به ناایمن بودن پاساژ زنجانی که در آن فعالیتهای تولیدی صورت می گیرد بیان کرد: این پاساژ در محله خانی آباد و اقع شده است که طی صدور اخطارهای مکرر و انجام مذاکرات، در نهایت مالک آن متقاعد به انجام عملیات تخرب و نوسازی شد. در همین راستا نیز پروانه ساختمانی آن با مشارکت شهرداری منطقه به منظور انجام عملیات در آینده نزدیک صادر خواهد شد.

وی همچنین درخصوص عملیات تخریب و نوسازی پاساژ تجاری توحید اظهار کرد: تخریب این پاساژ به دلیل آزادسازی گذر خیابان شکوفه از اهمیت زیادی برخوردار است . ضمن اینکه به دلیل ناایمن بودن آن جلسات مکرری با مالکین و مستأجرین سرقفلی پاساژ صورت گرفته که به توافقات خوبی منتج شده است.
داوطلب با اشاره به مراحل نهایی صدور پروانه و انعقاد قرارداد با سرمایه گذار به منظور تخریب و نوسازی این پاساژ ابراز امیدواری کرد این پروژه در ابتدای سال آینده اجرایی شود.
این مسئول در ادامه به ایمن سازی کارگاره های ساختمانی و کنترل فنی مستمر ساختمان های در حال احداث اشاره کرد و گفت: در همین راستا طی مذاکره با مالکین و هیئت مدیره ساختمان ها و مجتمع های مسکونی که بدون اخذ پایان کار و استانداردهای لازم در حال بهره برداری هستند، پیگیر هستیم که موانع و مشکلات اخذ پایان کار ساختمان های یادشده مرتفع و با صدور پایان کار، استانداردهای لازم برای بهره برداری ساکنین تأمین شود.


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=50264
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید