امروز: دوشنبه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 06 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389750
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۵۷

فهرست شورای ائتلاف نیامده موجب اختلاف شد : مخالفت قالیباف با فهرست منتشر شده / فهرست ائتلاف ربطی به قالیباف ندارد

به گزارش هشدارنیوز ؛ بعد از ظهر دوشنبه فهرست اسامی مورد تایید شورای ائتلاف اصولگرایان از سوی برخی خبرگزاری ها منتشر شد. با این جال ترکیب اسامی موجود در این فهرست باعث شد انتقادات زیادی به آن صورت بگیرد.
 
این انتقادات تا آن جا پیش رفته است که محمدباقر قالیباف که به عنوان سرلیست این فهرست معرفی شده است به صورت صریح با آن مخالفت کرده و فهرست منتشر شده را برخلاف وعده های بهبود وضعیت اقتصادی دانسته است.
 
قالیباف در توییتی نوشته است: من به شما وعده داده بودم که دغدغه مجلس آینده همان دغدغه مردم یعنی اقتصاد است.
 
‏لیستی که به نام بنده اعلام شده است مورد تایید نیست.
 
از سوی دیگر محمد صالح مفتاح مدیرمسئول سایت فردا و از فعالان رسانه ای نزدیک به قالیباف نیز در گفتگویی با ایرنا دلایل مخالفت با این فهرست را اعلام کرده است.
 
او با بیان این که این فهرست چند مشکل عمده دارد بزرگترین مشکل آن را در نظرنگرفتن اولویت اصلی کشور یعنی مسائل اقتصادی دانسته است.
 
او هم چنین کیفیت فهرست منتشر شده را نیز پایین دانسته و می گوید: بسیاری از افرادی که میان جریان انقلابی مقبولیت عمومی داشتند در لیست حضور ندارند از وحید یامین پور گرفته تا احسان خاندوزی و امیر سیاح و ابوالفضل عمویی، به رغم مقبولیت و شناخته شدن در این لیست غایب هستند.
 
مفتاح هم چنین نقش قالیباف در فهرست احتمالی اصولگرایان برای مجلس را نیز این گونه توصیف کرده است : فکر می کنم اقای قالیباف باید لیستی را ارائه کند که درنهایت مسئول کیفیت و پاسخگوی آن باشد. این چیزی که در لیست شورای ائتلاف وجود ندارد.
 


+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 3384

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید