امروز: دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹ - 18 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389707
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰

سردار راست قامت ناجا سردار رادان : اگر پلیس فرصتی به هنجار شکنان می‌دهد برای این است تا خود را اصلاح کند

به گزارش هشدارنیوز ؛ احمدرضا رادان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا اظهار کرد: در حال حاضر در حوزه مرکز مطالعات راهبردی برای معمار ناجای آینده کار می‌کنیم. وضع موجود را تمام کردیم، و اکنون در حال کار بر روی وضع مطلوب هستیم و امیدواریم تا اواخر سال آینده، وضع مطلوب هم تمام شود.
 
وی افزود: در وضع مطلوب ناجا آینده به همه شئون و شقوق ناجا نگاه می‌کنیم یعنی هم از جهت مأموریت و هم از جهت پشتیبانی و هم از جهت اجتماعی و بعد اجتماعی کار می‌کنیم.
 
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا با اشاره به نیاز ناجا در آینده در زمینه رسانه گفت: آن چیزی که در روندها در مرکز مطالعات می‌بینیم این است که در آینده ناجای آینده خیلی بیش از این باید از حیث عملیات روانی و استفاده از رسانه بهره مند شود و طبیعی است که سازمان مربوط به خود راهم طلب کند.
 

اگر سکوت می‌کنیم یعنی به توهین کنندگان فرصت اصلاح داده‌ایم

 سردار رادان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا پلیس به توهین‌هایی که از سوی افراد مختلف اعم از بازیگر و ورزشکار تا افراد دیگر در فضای مجازی منتشر می‌شود، پاسخی نمی‌دهد، گفت: اگر کسی اظهارنظری می‌کند قطعاً این چنین نیست که این اظهارنظر درست باشد و اگر پلیس هم به جهات مختلف رعایت حال آن را می‌کند نه به این معنی است که پلیس نمی‌تواند با آن برخورد کند.
 
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا یادآور شد: اگر هم پلیس فرصتی به آن فرد می‌دهد برای این است تا خود را اصلاح کند و توجه به خود داشته باشد.
 
وی گفت: ولی این را مطمئن باشید که اگر آن فرد روند را تکرار کند قطعاً با مدل دیگری با او برخورد می‌شود.
 
منبع:مهر


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 113

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید