امروز: دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹ - 18 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389683
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲

قالیباف به محله محروم هرندی رسیدگی کرد

به گزارش هشدارنیوز ؛ الهام امین زاده جزو لیست 90 نفره اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم در حوزه تهران ، نماینده اسبق مجلس ، عضو دولت یازدهم حسن روحانی در باره مناطق محروم تهران گفت :

در مناطق محروم تهران که یکی از برنامه های ما همین است که این مناطق باید تعیین تکلیف شود.  یک منطقه بسیار آسیب زا در مرکز تهران  به نام دروازه غار و هرندی داریم که زمان شهردار اسبق تهران، رسیدگی هایی شد و به آنجا رفته بودم می‌گفتند تمام اینها زمان آقای محمد باقر قالیباف ساخته شد و آسفالت شده بود.

شاید هفته ای یکبار آنجا را باید بشویند و اگر نشود برخی مناطق آلودگی فراوان است. این در مرکز تهران و در جایی که اقتصاد تهران در جریان است، نزدیک بازار تهران  و میدان شوش است، باید فکری شود که این منطقه آسیب زا سکنه ای باشد که به آنجا هدایت شود.

اینها کارهایی است که  به عنوان نمایندگان تهران باید انجام دهیم و شما رسانه‌ها برای کل ایران معیار و ابزار به مردم دهید که موظف هستند انتخاب صحیح کنند. تخصص و تعهد باشد و نمایندگان باید صداقت داشته باشند. اینکه یک طرف حرفی بزنند و طرف دیگر حرف دیگری بزنند بی صداقتی است. امیدوارم مجلس متعالی و فاخر در آینده داشته باشیم+ 5
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 5577

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید