امروز: چهارشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389596
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۴
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

آقای رئیس جمهور «حسن روحانی» بزن بزن که داری خوب می زنید/بزودی نوبت نظام و مردم هم خواهد رسید!!

 

به گزارش هشدارنیوز ؛ حسن روحانی که در ایام انتخابات مثل بلبل با وعده های بزرگ و وسوسه انگیز و از طرفی تخریب رقبا و ترساندن جامعه از انها ، مردم را متقائد نمود به ایشان اعتماد کنند ، اما امروز بعد از 6 سال که هیج دست اوردی نداشته است ، به تاکتیک شلوغ کاری ، سخنان تند و ایجاد جنجال و حاشیه سازی و زدن این و ان ، اقدام نموده است تا شاید بتواند ضعف عملکردی خود را که هیج سنخیتی با وعده های دروغش در اایام انتخابات ندارد به نوعی پوشش دهد .

البته این همه ماجرا نبوده ونیست و شنیده ها حکایت از این واقعیت دارد که حسن روحانی یکی دو بار تصمیم به استعفاء خود را مطرح نموده است که می گویند با واکنش رهبر معظم انقلاب روبرو شده است .

استعفاء حسن روحانی وطرح ان در این ایام خطیر که ماحصل مدیریت بزدلانه ایشان در طول این مدت است ، نشان از داشتن یک طرح وبرنامه مدونی دارد که تا امروز دنبال می کرده است .

حسن روحانی تنها وبزرگترین تصمیمی که بعد از نشستن بر صندلی قوه مجریه داشته ودر صدد اجرایی ان بوده است ، بر قراری بدون هیج قید وشرط ارتباط با امریکا و اروپا بوده است که البته با دادن هزینه هایی از سوی ایران همراه بود .

برجام اولین و اخرین برنامه حسن روحانی و دولت وی بوده است که نه تنها گره ی از مشکلات کشور بر نداشت که امروز نشان می دهد علی رغم ان همه هزینه که برای کشور داشت ، امروز کشور را با معضلات چدید ملی وبین المللی روبرو نموده است .

به هر حال حسن روحانی ، امروز که می بایست پاسخگوی مدیریت بی برنامه ، اشتباه و شاید می شود گفت مخرب وپر هزینه بر علیه انرژی هسته ای کشور ، آرامش و امنیت ، معیشت و اقتصاد واشتغال جوانان که از سوی اکثر تحلیلگران عامدانه تلقی می شود ، باشد ، اقدام به اجرای شوهای تبلیغی وهیجانی ، انهم در قالب سخنرانی ها تند و تحریک امیز نموده ومدام می نماید.

خیلی نمی خواهیم به موضوعات متنوع ، تخریبی وتنش زای حسن روحانی اشاره کنیم ، چرا که مردم خوب ما در جریان تمامی مواضع همراه با عصبانیت وتحریک آمیز ایشان هستند ، اما نکته قابل توجه این است که چطور می شود با این مدیریت گند ، نا توان وپر هزینه ، بازهم از نظام ومردم طلبکار ودر سخنرانی های خود به همه حمله و هجمه می کند و خبری از کشیدن دهنه و ترمز ایشان نیست؟!

خوب پاسخ بسیار روشن است ، حتما شنیدید که ایشان مدام تهدید به استعفا نموده و مجموع حاکمیت وعقلای سیاسی ، حتی همسویان اصلاح طلب ایشان که مقداری عقل درستِ سیاسی دارند با این اقدام حسن روحانی موافق نبوده ونیستند ولذا تصمیم بر تحمل ایشان با سعه صدر بالا گرفته شده است و در همین راستا ، نکته بسیار جدی وقابل اعتنا اینکه ، حسن روحانی باید بداند انشاء الله بعد از اتمام دوران بسیار پلشت ریاست جمهوری وی که اتفاقا بر مردم وکشور بسیار سخت گذشته است ، این حسن روحانی است که باید پاسخگوی پلشتی های خود در دوران مدیریت بر قوه مجریه باشد و این حقیقت ، خیلی دور نیست مگر اینکه خدایی نکرده بازهم نهادهای امنیتی واطلاعاتی شرایطی را مهیا کنند که ایشان با تغییر قیافه و ... از کشور فرار کند .

لازم به ذکر است ایشان دو تابعیتی و دارای تابعیت اسکاتلند انگلیس می باشد وبا نام حسن فریدون آنجا شناخته می شود .+ 10
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید