امروز: چهارشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389593
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۲۲

یاشار سلطانی از تو لپ لپ این خبرها را آورده است/اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه : محمد باقر قالیباف در قوه قضائیه پرونده ای ندارد

به گزارش هشدارنیوز ؛ آن همه هجمه وتخریب و پروپاگاندای رسانه ای وتبلیغاتی بر علیه محمد باقر قالیباف که ایهالناس ، قالیباف سر فلان و فلان موضوعی در حال محاکمه است ، پرونده های زیادی دارد وباید پاسخگو باشد و چنین وچنان .

البته طبیعی است ، عملیات روانی یکی از پروژه های بسیار جدی وکارآی جریان تزویر وناکارامد است که در طول 41 سال عمر انقلاب حتی یک دست اورد هم برای مردم و کشورنداشته وندارد و هر چه داشته ودارند ، جز خیانت وخباثت و تزویر ودروغ و هجمه وتخریب چیز دیگری نبوده است و با این حال ، مدام طلبکار و در مدیریت های کلان مشغول خوردن وبردن خیانت کردن بوده اند .

حتما شنیدید وزیاد هم شنیدید که املاک نجومی و فلان پرونده و ... از قالیباف در قوه قضائیه مفتوح است و یا اخیرا ان بچه نونول به نام یاشار سلطانی ، علی رغم اینکه سر همین اراجیو محکوم شده است ، مجدد تبلیغاتی انتخاباتی ، باز تکرار مکررات کرده است که قالیباف پرونده زیادی دارد و قص علی هذا

البته ما و امثال ما که شخصیت و شخص دکتر ، خلبان ، سردار ، شهردارِ سابق ، قالیباف را خوب می شناسیم ، این موضوعات را جز تخریب و هجمه و عملیات روانی چیزی نمی دانیم ولذا برای تنویر افکار عمومی که تحت آسیب این دروغ ها قرار می گیرند که چه بسا در انتخابات 92 و بعضا 96 قرار گرفتند و کشور را با انتخاب حسن روحانی به نابودی سوق دادند ، مدام به مردم می گفتیم که بابا ، این حرفا همش دروغه و طرف مقابل چون برای دفاع از خود که نزدیک به 30 سال از عمر انقلاب در مدیریت اصلی واجرایی کشور بوده و جز دزدی وخیانت به مردم کاری وکارنامه ای ندارند ، واز طرفی ، طرف مقابل رقیبی مانند دکتر قالیباف با کارنامه موفق 40 ساله که در هر مدیریتی که قرار گرفته جز موفقیت و اقتدار وافتخار برای مردم ، حاشیه ای بر ایشان متصور نبوده ونیست لذا اینها مجبورند اقدام به تخریب و هجمه ودروغ پردازی کنند که نتیجه اش می شود محکومیت همین بچه سوسول فضای مجازی ورسانه ای یاشار سلطانی و تعداد دیگری از بزرگان ایشان.

علی ایحال یکبار وبرای همیشه به ملت عزیز می گوییم در باره تخریب های محمد باقر قالیباف مظلوم ، سخنان اخیر سخنگوی قوه قضائیه را خوب گوش دهید و این عوام فریبی ها را که برای فریب شماها در انتخاب است را خوب شناسایی نموده و دیگر گوش ندهید .

سخنگوی قضا در باره پرونده های قالیباف که برخی ها مطرح می کنند ، گفت :

ما نسبت به موضوعات شهرداری تهران و پرونده‌هایی که در آن حوزه و شخص قائم مقام شهردار بود رسیدگی کرده و توضیح دادیم.

در مورد این کاندیدا «قالیباف» باید بگویم که ایشان جز متهمان نیست و کیفرخواستی ندارد و اینکه گفته شده ۸۰۰ پرونده در حوزه شهری است به آنها رسیدگی شده و پرونده قضایی برای برخی صادر و پرونده انهایی که جرمی نداشتند نیز مختومه شده است.

این موضوع را باید بدانیم که این هشتصد پرونده ای که در برخی رسانه ها مطرح شده است در حوزه مسائل شهری است نه درباره آقای قالیباف.

 

 

حالا که یکبار وبرای همیشه دروغ ها و پروپاگاندای تزویر ، آنهم از سوی سخنگوی قضا بر ملا شد ، آیا بهتر نیست کمی به سوابق و مدیریت های 40 ساله دکتر قالیباف نگاهی بیاندازیم؟!

با جرات تمام ، اگر مدیری در طراز ، سابقه ، کارنامه مدیریت محمد باقر قالیباف در طول این مدت 40 سال انقلاب داشتید حتما با کارنامه و سوابق معرفی کنید .

ضمنان یاشار سلطانی بد نیست به این سوال پاسخ دهد که چطور می شود ایشان و فرماندهان بی عرضه و ترسوی ایشان ، فقط زمان انتخابات یاد پرونده های نداشته قالیباف می افتند؟!

اوکه واقعا یک بچه نونولی بیش نیست ویهو از لپ لپ در فضای سیاسی کشور بیرون پرید لطفا به مردم توضیح دهد اولا شورای شهر مورد حمایت آقایان در این مدت 3 سال چه گلی به سر مردم وشهر تهران زده است؟! مهمترین دست آورد آنها تغییر نام چند خیابان بوده است. معرفت و انسانیت هم  خوب چیزی است ، بد نیست به مدیریت زمان قالیباف بر شهر تهران هم کمی تامل کنید. 

دوم رئیس جمهور منتخبتان در 7 سال گذشته چه کرده است ؟! جز به بار اوردن بد بختی وبیچارگی و ....

راستی داشتم فراموش می کردم که مجلس لیست امید شما در 4 سال گذشته چه کرد؟!

مردم بیدار شده اند وهرگز از دروغ و تخریب تاثیر نمی پذیرند ، ضمن اینکه سابقه روشن ، مدیریت های موفق وبا کارنامه وبی منت دکتر مظلوم قالیباف در دوران دفاع مقدس ، قرارگاه خاتم ، نیروی هوایی و موشکی ، نیروی انتظامی و 12 سال شهرداری تهران بزرگ را هم پیش روی خود دارند.+ 9
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 5363

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید