امروز: شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 29 February 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389419
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۳۰
دسته: بورس
پرینت
ایمیل

سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را داشتند

سهامداران شرکت‌های شهد ایران، بانک صادرات ایران و کاشی الوند امروز در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سیمان لار سبزوار، سرمایه‌گذاری مسکن تهران و کشت و دامداری فکا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.


سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را داشتند

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 6471واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 5میلیارد و 880میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 3917میلیارد تومان در 698هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های شهد ایران، بانک صادرات ایران و کاشی الوند امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌‌های ایران مرینوس، کارخانجات تولیدی شهید قندی و سیمان فارس نو نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2305میلیون ورقه به‌ارزش 1742میلیارد تومان در 399هزار نوبت، آیفکس 81واحد افت کرد و در ارتفاع 5404واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سیمان لار سبزوار، سرمایه‌گذاری مسکن تهران و کشت و دامداری فکا بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، لیزینگ ایران و شرق و افرانت بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

شاخص بورس به ارتفاع 427هزار واحد صعود کرد

انتهای پیام/
+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2191398
بازدید: 22

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید