امروز: چهارشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389385
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۹
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

آیت الله احمد جنتی و حجت الاسلام حسن روحانی تقابل دو رویکرد / یکی انقلابی ، شجاع و ساده زیست ، دیگری لیبرال ، ترسو و اشرافی!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ اینکه امروز حسن روحانی تمام قد در مقابل شورای نگهبان می ایستد و در هر مراسمی که فرصت پیدا می کند به تخریب این نهاد قانونی و انقلابی می پردازد ، نگاه در دو رویکرد یکی انقلابی و مردمی و دیگری غرب پرستی و دنیا طلبی دارد .

یکی نماید و دبیرش شیخ احمد جنتی ، مردی شجاع ، غیور ، ایثار گر ، به دنیا دل نداده و معتقد قلبی به اخرت است ، ساده زیست و دارای فرزندانی سالم و فارق از رانت خواری و فساد است که دبیر شورای محترم نگهبان است و اما در انسوی ماجرا ، آخوند حسن روحانی است که بزدل و ترسو ، لیبرال و غرب زده ، انقدر از آمریکا وغرب می ترسد که حاضر است تمام منافع ملت ایران را یک دستی تقدیم انها کند ، دنیا طلب و اشرافی است ، می گویند دارای تابعیت انگلیس و دکترای خود را نیز از آنجا دریافت نموده است ، در رسانه ها امده است که دختر وی در انسوی آبها خیلی لاکچری زندگی می کند و ایشان رئیس جمهور مملکت است .

شورای نگهبان ، نهادی است برای مواظبت نمودن از ارزشهای انقلاب و محافظت از قانون اساسی کشور و اینکه نگذارد انقلابی که بخاطر بر قراری عدالت به وقوع پیوست و 100 ها هزار شهید ، خونشان به زمین ریخت ، به انحراف نرود و انقلاب خدایی نکرده به دست نا اهلان نیافتد و باید مواظب باشد که افرادی فاسد ، دروغگو و دزد سر کار نیایند که حق و حقوق مردم را بخورند ، در حالی که مردم دچار وضعیت اسفناک معیشتی و جوانان ، نه کاری و نه خانه و نه ازدواجی ، آنها برای فرزندان خود ، سنگ تمام بگذارند ، درست مانند حسن روحانی که خانه اش ، در شرایطی که اغلب مردم ایران سر پناهی ندارند ، می گویند بیش از 100 میلیارد تومان می ارزد .

به هر حال امروز ، روزی نیست که آقای حسن روحانی که با وعده های دروغ و نشان دادن کلید رای مردم را به دست اورد، بر علیه این شورا ، نگهبانِ قانون اساسی حرف نزند ، تهدید و تخریب نکند و دلیل ان بسیار روشن است که بی مقدمه در شخصیت این دو دبیر و رئیسِ ، آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و حسن روحانی رئیس جمهور کشور ، نهفته است.

اولی که واقعا تردید و شک و شبهه پشت سرش نیست ، ساده زیست و درستکار است ، می خواهد با تمام وجود از نفوذ افراد مسئله دار ، مشکوک وخائن در پست های مهم از جمله نمایندگی مجلس که امام ره می گفت در راس امور است جلو گیری کند و دومی که حسن روحانی است ، منهای دروغ هایی که در انتخابات گفت ومردم ما می دانند دروغگو دشمن خدا است ، شک وتردید در رفتار ، کردار و سوابق گذشته اش بسیار دیده شده و با این ویژگی لذا اصرار دارد که با فشار به شورای نگهبان ، شرایط افراد مسئله دار برای ورود به نقاط حساس نظام ، از جمله مجلس را مهیا نموده و طبق روال 30 و چند سال گذشته ، شرایط تبعیض و بی عدالتی را تکرار و تکرار نماید .

اما در انتها چند نکته :

سوال ؛ آقای روحانی چرا اینقدر شورای نگهبان را تخریب می کنید ؟! دنبال چه اهدافی هستید؟!

سخنان امام ره را در باره تخریب کنندگان شورای نگهبان حتما ملاحظه کنید.

حسن روحانی از ردصلاحیت چه کسانی غضبناک و خشمگین است؟! آیا آن افراد بدون مسئله هستند وشورای نگهبان انها را رد نموده است؟!

حسن روحانی و افراد ردصلاحیت شده بدون هیج شک وتردیدی ، نسبت به دلائل رد صلاحیت ها ، توجیه و قانع شده اند ، اما چرا حسن روحانی همه قوائد جلو و پشت صحنه بازی را رعایت نمی کند و اصرار به دروغ گویی ، بزرگ نمایی ، هجمه وتخریب دارد ؟!

اینها موضوعاتی است که انشاء الله پاسخش ، به زودی از پس پرده بیرون خواهد امد و رو سیاهی به حسن روحانی خواهد ماند .

سایت هشدارنیوز با این آدرس http://www.hoshdarnews.ir و پیج اینستاگرام هشدارتی وی بجای پیج مسدود شده هشدارنیوز با پست ها و لایوهای بصیرتی وشفاف را در این ادرس https://www.instagram.com/hoshdartv و پیج مدیر مسئول https://www.instagram.com/hady.amani آپارات هشدارنیوز را با پست ها وبرنامه زنده به این آدرس https://www.aparat.com/as.hesam دنبال کنید .

با احترام مجموعه فرهنگی اطلاع رسانی هشدارنیوز+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید