امروز: شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 29 February 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389278
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۳۰

مناسب سازی معابر برای افراد دارای معلولیت بر مبنای مقررات ملی ساختمان

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه شش، شراره معدنیان با بیان اینکه سعی در مناسب سازی معابر در تمامی شریان های اصلی و فرعی داریم، گفت: بر همین اساس پروانه خانه های تازه سازی که مناسب سازی معابر جلوی خانه را در نظر نگرفته اند صادر نمی شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه شش گفت: هنگام صدور پروانه مالک موظف به رعایت مناسب سازی گذر جهت سهولت و ایمنی در تردد افراد دارای معلولیت و نابینا است و مدیریت شهری هنگام صدور گواهی به این موضوع رسیدگی و نظارت کامل می کند.
معدنیان با اشاره به تردد بالای شهروندان سالمند و افراد دارای معلولیت در منطقه شش تهران به عنوان منطقه مرکزی پایتخت گفت: مناسب سازی معابر و خیابان ها از اهمیت والایی برخوردار است و بر مبنای زمان بندی مناسب این هدف را دنبال می کنیم.
وی خاطر نشان کرد: افزایش انواع کالبدها، سخت افزارهای شهری، کدهای ارتفاعی و توپوگرافی خاص منطقه باعث وجود مشکلاتی برای جانبازان، توانیابان و روشندلان شده است.
 گفتنی است شراره معدنیان معاون شهرسازی و معماری منطقه شش در نشستی با مدیران فنی عمران، حمل و نقل و ترافيك و خدمات شهري و محيط زيست منطقه 6 در راستای اصلاح و مناسب سازی معابر سطح منطقه، با توجه به تحقق شعار تهران شهری برای همه به مشکلات معابر و راهکارهای مناسب جهت بهبود تردد جانبازان، توانیابان و سالمندان اشاره کرد و درخواست همکاری همه جانبه و همدلی همه مسئولین دست اندر کار در این موضوع را خواستار شد.


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=49737
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید