امروز: شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 29 February 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389271
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

هادی غفاری: من را با چند متر عمامه رد صلاحیت کرده‌اند/آقای عفاری مشکل همین است که شما عمامه را متری حساب می کنید!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ هادی غفاری روحانی افراطی اصلاح طلب ، از رد صلاحیت اش توسط شورای نگهبان بسیار بر آَشفته وطی مواضعی گفته است :

«اگر من با چند متر عمامه و بیش از چهل و چند سال امام جماعت، الزام عملی به اسلام ندارم، بگویند حداقل من جواب همسرم که چهل سال پشت سر من نماز خوانده است، را چه بدهم؟!»

البته جناب غفاری گویا فراموش کرده است که به صورت واضح و آشکار نه تنها از فتنه 88 و پر هزینه جریان آَشوب و اغتشاش که هزینه های بالایی برای مردم و کشور به همراه داشت ، دفاع نموده وحامی ان تحرکات بوده اند که ایشان به صورت حضوری و میدانی در ان فتنه به ایفای نقش مشغول بوده اند.

ضمن اینکه این فرد به عنوان یک فرد عمامه به سر به مردم متدین و امام حسینی ایران اسلامی توضیح دهند این جمله که گفته اند : «شاید مردم دل‌شان بخواهد به شمر و خولی رأی بدهند» یعنی چه؟! کمی برای مردم این موضوع را باز کند تا لا اقل مردم بدانند با چه کسی طرف هستند .

هر چند موضوع هادی غفاری با چند متر عمامه به خوبی نشان از عمق فهم دین و عمامه توسط ایشان دارد .

جناب اقای هادی غفاری ، نظرتان در باره دروغ در اسلام و فریب و تزویر ملت چیست ؟!

حتما ممکن است قبول ندارید دروغگو دشمکن خدا است . نعوذباالله اما به هر حال ببینید جریان سیاسی همسو با شما که شما حامی افراطی ان ، حتی با دروغ و تزویر هستید ، چه به سر این ملت آورده است؟!

آقای غفاری منهای سوابق مخدوش شما در انقلاب ، رفتار وتحرکات افراطی وخشن شما با مردم ، دروغ و تزویر و مواضع ساختار شکنانه شما در طول مدت انقلاب و اینکه عمامه روی سر خود را متری حساب می کنید ، باز هم اگر شورای نگهبان شمارا رد صلاحیت نمی کرد ، این شورای نگهبان بود که می بایست پاسخ چرایی ان را به مردم می داد ، کما اینکه امروز اکثر مردم ، به دنبال توضیح از شورای نگهبان هستند که چرا حسن روحانی را در دو دوره قبل ریاست جمهوری تایید نموده اند.+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید