امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - 25 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389265
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

فراخوان هوندا برای 2.7 میلیون دستگاه از خودروهایش به دلیل نقص فنی

فراخوان هوندا برای 2.7 میلیون دستگاه از خودروهایش به دلیل نقص فنی

به نقل از رویترز، شرکت هوندا موتور اعلام کرد، 2.7 میلیون دستگاه از محصولات قدیمی خود را به دلیل معیوب بودن کیسه های هوا از بازار آمریکای شمالی فرا می خواند.

این نقص با نقص قبلی کیسه های هوای شرکت تاکاتا که موجب فراخوان بیش از 42 میلیون خودروی تولیدی 19 شرکت خودروسازی از بازار آمریکا شده بود متفاوت است.

فراخوان جدید شامل خودروهای هوندا و آکورا طی سال های 1996 و 2003 میلادی است. این فراخوان شامل 2.4 میلیون دستگاه خودرو در بازار آمریکا و 300 هزار دستگاه در بازار کانادا است و تعداد خودروهای مشمول فراخوان در سایر کشورها هنوز مشخص نشده است.

شرکت تاکاتا در ماه نوامبر از یک نقص جدید در سیستم کیسه های هوای خود که در خودروهای 4 شرکت از جمله هوندا به کار رفته است خبر داد. بر اساس اعلام شرکت هوندا، فراخوان ها به بادکننده های کیسه هوای صندلی راننده مربوط می شود و اینکه «تمام بازرسی ها و تعمیرات تقریبا در طی یک سال آغاز خواهد شد، زیرا قطعات جایگزین که باید از شرکت های دیگر تامین شوند هنوز آماده نشده اند.»

هوندا همچنین اعلام کرده: «امکان عملکرد معیوب کیسه های هوای تولیدی فعلا بسیار پایین است اما ما نمی توانیم به هیچ وجه عملکرد قطعات فراخوانده شده را تضمین نماییم.»

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://tn.ai/2186983
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید