امروز: شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 29 February 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389247
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۴۵

سه شهید زنده ، حاج احمد ، حاج قاسم و حاج باقر قالیباف در یک قاب

به گزارش هشدارنیوز ؛ مدیر مسئول هشدارنیوز در یادداشت خود نوشت : شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی جهان را در بهت و حیرت و ملت ایران و سایر محرومان و جبهه مقاومت در سراسر گیتی را در غم واندهی بزرگ فرو برد.

عملیات تروریستی دولت تروریست آمریکا که تا قبل از این با تمام توان به جنگ بر هم زدن وحدت امت اسلامی و مردم ایران مشغول بود ، به زعم خام خود با ترور فرمانده مقاومت جنبش اسلامی در منطقه و جهان حاج قاسم سردار دلها ، خط بطلانی بر تفکر و رویکرد مقاومت در منطقه کشید که این ترور ناجوانمردانه وحدت مردم ایران و ملل محروم و ستم کشیده منطقه و جهان را در امریکا ستیزی بیش از گذشته نمود .

با این ترور ، جاج قاسم نه تنها از بین نرفت که اراده همرزمان این شهید بزرگ و مردم منطقه را در آمریکا ستیزی و نبرد مستقیم با نیروهای متجاوز این دولت تروریست صد چندان نمود .

منهای این واقعیت ، که با شهادت مظلومانه حاج قاسم ، حاج قاسم های زیادی متولد شدند ، اما رفاقت و همدلی و همسنخی ماهیتی و شخصیتی ، این سه نفر شهدای زنده حاج احمد ، حاج قاسم و حاج باقر در شهامت و ایثار و از خود گذشتگی ، امریکا ستیزی و محافظت و خدمت به مردم ایران و محرومان منطقه و در نهایت آرزوی شهادت در نوع خود بی نظیر بود .

حاج احمد کاظمی ، حاج قاسم سلیمانی و حاج باقر قالیباف که در روزهای دوران دفاع مقدس با فرماندهی لشکر 8 نجف ، لشکر 41 ثارالله و تیپ 21 امام رضا ع و لشکر 5 نصر خراسان بزرگ که در خط شکنیِ عملیات های بزرگ ، همیشه پیروز میدان نبرد بودند ، اما اینبار در سال 82 و ایام غم انگیز زلزله کرمان این سه همرزم و دلداده ایثار و شهادت و خدمت بی منت به مردم ، اینبار در کسوت فرمانده نیروی زمینی سپاه ، فرمانده سپاه قدس و فرمانده نیروی انتظامی به کمک مردم زلزله زده کرمان شتافتند و خلوص نیت پاک خود را در کمک بی منت به مردم به منصه ظهور نشاندند .

در همین رابطه تصویری از این سه شهید زنده در ان دوران ، در فضای مجازی دست به دست می شود که خاطره همدلی همپیمانی و پا در رکابی مردم و ولایت را به تصویر می کشد .

شهید زنده محمد باقر قالیباف همرزم همیشگی این دو شهید بزرگ به عنوان یادآوری خاطره ای فراموش نشدنی با انتشار مطلبی زیر این تصویر می نویسد :

این عکس را دی ماه 82 در کرمان گرفتیم ، حالا به کرمان امده ام بدون احمد وبدون کاظم .

 

 

از ویژگی های غیر قابل کتمان این سه بزرگوار که حالا دو تن از انها به آزوی همیشگی خود یعنی شهادت رسیده اند ، در کنار مدیریت جهادی و با برنامه ، با کارنامهِ موفق ، ایثار گری و از خود گذشتگی ، خدمت بی منت و بدون هیاهو ، ولایت مداری و مردم دوستی ، دل کندن از دنیا و متعلقات ان و در نهایت رسیدن به مراد دل خود شهادت در کنار مظلومیتی بزرگ در حین داشتن اقتدار می توان یاد کرد .

شهدای زنده­ ای که هر کدام در مسیر زندگی خود ناگفتنی های بسیار زیادی داشته و دارند که میشود از ان درس و عبرت گرفت و امروز که خوب به صحنه نگاه می کنیم ، می بینیم از جمع سه نفره ، این حاج باقر است که تنها مانده است .

از عشق و دلداگی ملکوتی این سه فرمانده همین بس که حاج قاسم بزرگ در مجلس ختم شهید کاظمی ، درست مانند یک دلداده واقعی و عاشق ، شانه های حاج باقر یار همیشگیِ دورانِ مظلومیت و غریبگی در دنیایِ پوچ زندگان را ، برای بروز احساسات گرم و بی همانند خود ، در فراق حاج احمد شهید ، بر می گزیند .

 

 

این ها یادگارانی از جنس مردانی بودند که خدمت بی منت را برای مردم برگزیده ، بعد از دوران دفاع مقدس ، هر کدام و با امرِ ولی امر مسلمین ، به خدمت به جامعه اسلامی مشغول بودند.

از این جمع سه نفره ، شهدای زنده ، حاج احمد و حاج قاسم به آروزی دل خود و یاران شهید خود پیوسته و این حاج باقر است که تنها مانده و قطعا احساس تنهایی و صد البته برای پیوستن به رفقای خود ، «شهادت» بی تابی می کند .

حاج باقر عزیز ، شما هم در نوع خود ، منشاء خدمات بسیار بزرگ و بی منت بودید ، انجا که با مشورت ولی امر خود ، تغییر میدان مبارزه داده و برای خدمت به مردم محروم ایران در سنگری دیگر و در عرصه مدیریت های کلان کشور وارد گودی شدید که تا ان روز هیج کدام از مدیران صاحب ادعا وبه ظاهر دارای برنامه ، نتوانسته بودند ، مانند یک مدیر جهادی و با تجربه در میادین نبرد واقعی با دشمنان ، طعم توسعه وپیشرفت و موفقیت را به مردم بچشانند و شما اینکار مهم را ، بعد از نیروی انتظامی در شهرداری تهران در 12 سال سخت و طاقت فرسا به انجام رساندید .

هیج کس نمی داند ان شبی که خبر ترور ناجوانمردانه دوست و همرزم همیشگی ات در جبهه دفاع از ایران اسلامی را شنیدید ، چه بر شما گذشت؟!

با رفتن شهید احمد کاظمی ، شانه های قوی شما ، تکیه گاه مطمئنی برای سر سردار دلها حاج قاسم بود ، اما ما نمی دانیم کدام شانه در ان شب توانست تکیه گاه مطمئنی برای غم سنگین شما در از دست دادن حاج قاسم باشد .

انشاء الله شما هم به آرزوی دل خود که پیوستن به دوستان شهید خود است برسید ، هر چند کمک به حل مشکلات این مردم عزیز و رشید و انقلابی و ولایی هم کمتر از شهادت نیست .

سایت هشدارنیوز با این آدرس http://www.hoshdarnews.ir و پیج اینستاگرام هشدارتی وی بجای پیج مسدود شده هشدارنیوز با پست ها و لایوهای بصیرتی وشفاف را در این ادرس https://www.instagram.com/hoshdartv و پیج مدیر مسئول https://www.instagram.com/hady.amani آپارات هشدارنیوز را با پست ها وبرنامه زنده به این آدرس https://www.aparat.com/as.hesam دنبال کنید .

با احترام مجموعه فرهنگی اطلاع رسانی هشدارنیوز+ 21
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 3135

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید