امروز: شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 29 February 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389192
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۱۴
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

"سیروان خسروی" چه موضوعی را از ستاد حسن روحانی افشاگری کرد؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ سیروان خسروی، از خوانندگان کشورمان که به دلیل رویکرد امیدوارانه‌اش مورد اقبال نسل جوان قرار دارد چندی قبل در انتقاد از رفتارهای این روزهای برخی سلبریتی‌ها برای سیاه‌نمایی از شرایط کشور، عزاداری مزوّرانه و رویکردهای غلط سیاسی؛ یک پست اینستاگرامی منتشر کرد و چنین رفتارهایی را ناشی از شهوت دیده شدن، عوامفریبی و صفت آفتاب‌پرستی معرفی کرد.
 
اما مهراب قاسمخانی، از هنرمندان حامی رئیس‌جمهور حسن روحانی در واکنش به این پست خسروی، مطلبی را بدون اشاره به نام شخص سیروان منتشر کرد و به انتقاد از صحبت‌های وی پرداخت.
 
او در این مطلب تأکید کرد که عدم همراهی برخی! با حرکات سلبریتی‌های حامی روحانی هرگز یک "ژست قهرمانانه" نیست و آنها فقط نمی‌خواهند موقعیت کاری خود را به خطر بیاندازند.[8]
 
این کنش و واکنش اما به همین‌جا خاتم نشد و سیروان خسروی در آخرین پست اینستاگرامی خود؛ به مخاطبانش گفت که منظور مهراب قاسمخانی او بوده است و در ادامه توضیحاتی را ارائه کرد.
 
خسروی در این پست همچنین مکالمه قاسمخانی با خودش در ایام انتخابات ریاست‌جمهوری را افشا کرده است که طی آن، قاسمخانی به نمایندگی از تیم آقای روحانی از خسروی می‌خواهد که در ازای دریافت دستمزد 3 سانس کنسرت تهران، چهار آهنگ در تجمع هواداران آقای روحانی در استادیوم آزادی اجرا کند!
 
(پیشنهادی که با پاسخی منفی سیروان خسروی مواجه می‌شود)
 
 پس از صحبت‌های افشاگرانه خسروی؛ مهراب قاسمخانی نیز چند پست دیگر در انتقاد از سیروان، تأکید بر تمام شدن این بحث منتشر و البته محتوای این مکالمه را نیز تأیید کرد.
 
قاسمخانی در لابه‌لای یکی از 2 مطلب خود ضمن تأکید بر اینکه خودش نیز فعالیت در ستاد آقای روحانی را نپذیرفته! خطاب به خسروی نوشته است: الآن کلی اکانت با عکسای پروفایل ارزشی به طرفدارانت اضافه شدن و دارن به من فحش میدن که جا داره به خاطرش بهت تبریک بگم!
 
 
* این آمد و رفت اجتماعی بین دو چهره سلبریتی از باب استحضار مخاطبان محترم انتخاب شده است.
 
اما از حیث سیاسی باید اولا محل چنین خرج‌کردهای کلانی در ستاد انتخاباتی آقای روحانی مشخص شود و ثانیا سلبریتی‌هایی که از آقای روحانی اقدام به حمایت کرده‌اند؛ هم‌اکنون باید ضمن پاسخگویی در قبال مشکلات اقتصادی مردم و عذرخواهی؛ توضیحات بیشتری را هم به اهالی سیاست و افکار عمومی ارائه کنند.
 
آنها همچنین باید متنبّه شوند و بدانند که نباید مصلحت عمومی را قربانی مصلحت مقطعی و فردی خود کنند و به بهای ستاندن پول یا شهوات سیاسی؛ حرفی را به مردم بزنند که چنین بهای گزافی را به همه تحمیل کند.
 
در این زمینه مطالعه کتاب، تأمل در رفتارهای سیاسی سلبریتی‌های غربی و توجه غیر عوامفریبانه به مردم می‌تواند مفید باشد.
 
گفتنیست، حسین فریدون، برادر رئیس‌جمهور روحانی هم‌اکنون به دلیل برخی تخلفات مالی در زندان است.
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید