امروز: دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - 24 February 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 389047
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۳۲
مدیر مسئول هشدارنیوز ؛

دیکتاتور سپاهی داعش ما شمایید!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ مدیر مسئول این رسانه در یادداشت ی نوشت : بله این شعار دیروز در بین شعارهای ساختار شکنانه تعداد معدودی کاسه لیس حقیرانه امریکا واسرائیل و انگلیس بود .

شعاری که کاسه لیسان پادو نفاق با تحرکات پشت پرده تعدادی به ظاهر هنر پیشه و سلبریتی ، برای تاثیر گذاری روی راهپیمایی ده ها میلیونی تشییع پیکر سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در روزهای گذشته ، سر می دادند .

این افراد چه کسانی هستند ؟! آیا به نظر شما شناسایی ماهیت اینها کار سخت و یا دست نیافتنی است؟! پاسخ این سوال ، خیلی سخت نیست ، که این جماعت سر سپرده خارجی ها ، آمریکا واسرائیل و انگلیس ، به ازای حد اقل مزد و مواجبی «پناهندگی» ، در تلاشند در گروه های چند 10 نفره ، بتوانند ، اراده ده ها میلیونی ملت ایران در استقبال از پیکر شهدای مقاومت را تحت تاثیر قرار دهند و لذا دیده شد ابتدا به بهانه گرامی داشت یاد شهدای سقوط هواپیمای مسافربری و افروختن شمع و به ظاهر عزا داری در دانشگاه های شریف وامیر کبیر اقدام نموده و با سرعت دامنه تنش مورد نظر را به خیابانهای اطراف دانشگاه کشاندند و اقدام به شعارهای تند وساختار شکنانه و پاره نمودن تصاویر شهدای مقاومت و سر دادن شعارهایی علیه شهید حاج قاسم سلیمانی نمودند .

شعار دیکتاتور سپاهی داعش ما شمایید ، از سوی این جماعت اندک هوچی گر و کاسه لیس ترامپ و پمئو خود به تنهایی نشان دهنده عمق ماهیت این افراد است که هیج سنخیتی با جنس ده ها میلیون مردمی که در تشییع جنازه شهدای مقاومت حضور داشتند و بر این غم بزرگ اشک ریختند و شعار انتقام سخت از امریکا واسرائیل سر دادند .

دو نکته بسیار مهم وقابل توجه در این رابطه :

اول ؛ اینکه این افراد سر سپردگان غرب و آمریکا هستند و اندک ارزش و اعتبار و اراده ای نسبت به امنیت و آرامش کشور و اعاده حق و حقوق مردم وبر قراری عدالت اجتماعی ندارند . اینان بدون هیج تردیدی خود فروختگانی هستند که فقط به دنبال ایجاد تنش و نا امنی و در نتیجه نشان دادن خود به عنوان مخالف جمهوری اسلامی و در نهایت ایجاد پرونده بر علیه خود در محاکم قضایی و نهادهای امنیتی برای گرفتن پناهندگی از انسوی آبها هستند که البته باید این واقعیت را خوب بدانند ، انهایی که با همین روش ، کمی قبلتر کشور را ترک نموده و در قالب پناهندگی در کشورهای غربی مشغول به ظاهرا زندگی هستند ، امروز مثل سگ پشیمانند و حاضرند به هر قیمت و هزینه ای که شده مجددا به کشور وطن خود برگردند ، چرا که بعد از اخذ پناهندگی ، متوجه اشتباه خود شده اند .

در همین رابطه تذکری کوتاه به مردم شریف وبزرگ ایران که این افراد را خوب بشناسند و مواظب باشند از احساسات و عواطف آنان به نفع منافع و اهداف شخصی و نا موجه خود استفاده نکنند ، چرا که پر واضح است امنیت ملی ، آرامش مردم ، همچنین احقاق حقوق ملت برایشان فاقد ارزش و اعتبار است .

دوم ؛ این افراد چرا تمام هم وغمشان ، زدن نمادهای اقتدار و قدرت ملی کشور است ؟! شعارهای تند وسخیف علیه سردار دلها ، شهید حاج قاسم سلیمانی که ملت رشید ایران ایشان را خوب می شناسد ونسبت به ایثار گری ها ، جان برکفی ها و مقابله با دشمنانِ آسایش و آزادی این مردم و همچنین استقلال کشور اذعان داشته و لذا همه دنیا شاهد حضور ده ها میلیونی مردم از تمام رویکرد ها و نگاه های مختلف سیاسی اجتماعی و دینی در تشییع پیکر ان شهید بزرگوار بودند ، جز با سفارش دنیای استکبار و نیت واکنش و هم آوردی در مقابل این حضور دندانشکن ملل دنیا ، چه هدف دیگری متواند در ان نهفته باشد؟!

شعار تند علیه فرزندان پاسدار این مملکت و داعشی خواندن انها ، جز با هدف تخریب اقتدار ملی و برهم زننده قدرت مستحکم نظامی کشور است ؟!

پاسدارانی که این جماعت آشوب گر و فرصت طلب آنها را داعشی میخوانند ، تمام دنیا ، تا جایی که سران دنیای استکبار ، ترامپ ، کلینتون و اباما و ... به ان اعتراف نموده اند ، متوجه مبارزه بی منت این جان برکفان «پاسداران عزیز ملت ایران» با داعش ی ها جنایتکار وآدمکش در عراق و سوریه و لبنان و یمن شده اند ، اما چرا این افراد هوچی گر اینقدر به این شعار تند و فاقد موضوعیت و واقعیت و حقیقت اسرار می ورزند؟!

دلیل ان بسیار روشن است ، چرا که اگر این پاسداران غیور و مبارز و بی منت نبودند ، بدون تردید در این مدت 40 سال انقلاب با شکوه ملت ایران بر علیه ظلم و فساد ودیکتاتوری رضا خانی ، با این همه توطئه ، تهاجم نظامی ، تحریم های همه جانبه و از سویی ، فتنه های نفوذی های داخلی ، این ملت باید سقوط کرده و درست مانند عراق ، سوریه و یمن ، درگیر جنگ های داخلی شده و دنیای استکبار ،آمریکا و انگلیس و اسرائیل مشغول به یغما بردن منابع کشور می بودند ، درست مانند به یغما بردن نفت سوریه از سوی آمریکا و لذا این نفوذی ها و عمله میدانی آمریکا و اسرائیل و انگلیس به عنوان یک مزدور ، در حال تخریب مظهر اقتدار این ملت در دنیا ، در مبارزه با داعش و تروریست ها هستند و دقیقا این رفتار ، همان چیزی است که امریکا برای برهم زدن امنیت و آرامش کشور دنبال می کند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، افرادی جان برکف ، بی منت ، پر کار و همیشه در تمامی صحنه ها حاضر ، حافظ امنیت ملی و مردم که در دوران دفاع مقدس مردانه در مقابل عراق و 40 کشور ابر قدرت دنیا ایستادند ، بعد از دوران دفاع مقدس ، در تمامی عرصه ها ، قرارگاه های جهادی برای کمک به مردم محروم ، فعالیت های جدی در اقتصاد مقاومتی ، ایجاد اشتغال برای جوانان ، ساخت مسکن برای محرومین ، کمک در تولید داخلی ، کمک به دولت ها ، حفظ امنیت ملی ، مقابله با تمام دنیای استکبار ، دست یافتن به اقتدار موشکی ونظامی ، حضور مقتدرانه در منطقه ورسیدن به دریای مدیترانه و ازهمه مهمتر علی رغم تخریب از سوی برخی دولت ها ، رسیدگی به مناطق سیل زده ، زلزله زده با تمام وجود که همین روزها که عده ای بی سر وپا و فاقد شرف وغیرت در تجمع های چند ده نفری به فحاشی بر علیه این نیروی مردمی وبی منت مشغولند ، این عزیزان بدون هیج چشم داشتی در مناطق سیل زده سیستان محروم دارند از جان خود مایه می گذارند وبه کمک و نجات مردم محروم این منطقه همت گذارده اند .

این ها همان فرماندهان مقتدر سپاهی هستند که آمریکا واسرائیل از ترس و برای حذفشان از کارهای غیر قانونی وتروریستی بهره می برد و امروز بعد از سقوط هواپیمای مسافربری که بحث های مهمی در رابطه با ان وجود دارد ، فرمانده محتر کل سپاه پاسداران جلو رسانه و چشم در چشم مردم به صراحت از ملت شریف ایران و خانواده های داغدار ، مردانه عذر خواهی می کند و می گوید: ایکاش من در ان هواپیما می بودم و می سوختم و این اتفاق را شاهد نبودم و یا فرمانده هوافضای سپاه سردار حاجی زاده که این روزها بخاطر ترس دنیای استکبار از موشک های بلند برد و بسیار ویرانگر تحت مدیریت ایشان ، از ایشان در هراس هستند ، و متاسفانه مورد هجمه وتخریب همین معدود افراد بی شرف و خود فروخته و وطن فروش قرار گرفته است در سخنانی می گوید :

ایکاش میمردم و شاهد این اتفاق نمی بودم . همه مسئولیت این سقوط را گردن می گیرم ، گردنم در مقابل مردم وقانون از مو باریکتر است .

حال با این فرزندان بی نظیر سپاهی ، این اشرار بی سر و پا به دنبال کدام هدف هستند ، که منافع ملت و کشور در ان دیده می شود؟! خیلی پنهان و رمز آلود نیست و لذا می طلبد ملت ایران مواظب توطئه های جدید منافقین وخود فروخته های داخلی باشند و از سویی این خواست عاجزانه ملت شریف وانقلابی ایران است که نهادهای مسئول امنیت و جان مردم ، بخصوص اطلاعات فرزندان این ملت در سپاه پاسداران ، هر چه زودتر عوامل این آشوب های ضد مردمی را شناسایی ، دستگیر و به مردم معرفی نمایند.

انشاالله

و من الله التوفیق

مدیر مسئول هشدارنیوز

 

سایت هشدارنیوز با این آدرس http://www.hoshdarnews.ir و پیج اینستاگرام با پست ها و لایوهای بصیرتی وشفاف را در این ادرس https://www.instagram.com/hoshdarnews.ir وآپارات هشدارنیوز را با پست ها وبرنامه زنده به این آدرس https://www.aparat.com/as.hesam دنبال کنید .

با احترام مجموعه فرهنگی اطلاع رسانی هشدارنیوز+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 4370

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید