امروز: دوشنبه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 06 April 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388959
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۸ ۲۳:۱۰
مدیر مسئول ؛

تفاوت سردار ها با هم ، یکی سردار دلها می شود و آن دگری حامی برج سازی و همیشه شاکی!

به گزارش هشدارنیوز ؛ مدیر مسئول هشدارنیوز در مطلبی کوتاه نوشت :

در رسانه ها شنیدیم که جناب اقای علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور که روزگاری هم رزم شهیدانی چون کاظمی ها و هاشمی ها و ... بود و این روزها شاید برخی وی را سرداری در ردیف سرداران بزرگ دوران دفاع مقدس بنامند از تقی دژاکام سر دبیر نشریه حرم و از روزنامه نگاران با سابقه کشور شکایت نموده وایشان بازداشت شده است .

خبرنگار فارس، در این باره گفته است : بازداشت این خبرنگار باسابقه در پی شکایت علی شمخانی صورت گرفته و اعلام شده است دبیر شورای عالی امنیت ملی اساسا چنین مصاحبه‌ای با نشریه مذکور  انجام نداده است.

حال اگر ویژگی هایی نظیر شجاعت ، سلامت ، احساس ، عاطفه ، مردم دوستی ، از جان گذشتن ، دل کندن از دنیا و گذشت و خوش بینی و .. را  از کمترین ویژگی های سردار دلها ، حاج قاسم سلیمانی بدانیم و جناب شمخانی را نیز خدایی نکرده در همین را ستا ، سردار!  شما بگویید گناه ما چیست؟!  مگر می شود دو سردار با این همه تفاوت؟!

 

سایت هشدارنیوز با این آدرس http://www.hoshdarnews.ir و پیج اینستاگرام با پست ها و لایوهای بصیرتی و شفاف را در این ادرس https://www.instagram.com/hoshdarnews.ir وآپارات هشدارنیوز را با پست ها وبرنامه زنده به این آدرس https://www.aparat.com/as.hesam دنبال کنید .

با احترام مجموعه فرهنگی اطلاع رسانی هشدارنیوز+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 7500

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید