امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 04 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388858
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۶:۰۲

ای اهل حرم میر و علمدار خوش آمد/ حاج قاسم به آغوش میلیونی زائران و مجاوران امام رئوف آمد/ حرم رضوی در انتظار آغوش کشیدن حاج قاسم +فیلم و تصاویر

به گزارش هشدارنیوز ؛ حرم مطهر رضوی برای میزبانی از پیکرهای مطهر شهدای مقاومت و سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی آماده شده است.

حرم مطهر رضوی برای میزبانی از پیکرهای مطهر شهدای مقاومت و سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی آماده شده است و جایگاه مراسم بدرقه و وداع با این شهدا در حرم مطهر رضوی به زیبایی گل‌آرایی شده است.


 


                     
 

 

در همین حال، فرمانده جدید سپاه قدس، در مراسم تشییع پیکر سپهبد سلیمانی در مشهد سخنرانی می‌کند.سردار اسماعیل قاآنی فرمانده جدید سپاه قدس، سخنران مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانشان در مشهد خواهد بود.
 

این مراسم قرار است از ساعت 14 امروز از میدان 15 خرداد مشهد به سمت بارگاه منور رضوی برگزار شود.در حال حاضر جمعیت کثیری از زائران و مجاوران در صحن و رواق‌های حرم منور رضوی حضور دارند و مهیای برپایی مراسم باشکوه برای سپهبد سلیمانی هستند.
 

لحظه به لحظه بر جمعیت و تعداد حاضران در میدان 15 خرداد مشهدمقدس افزوده می‌شود و بنظر می‌رسد با این روال مشهد امروز چشم‌انتظار تشییعی میلیونی برای سردار دلها باشد.


علاوه بر این جمع کثیری از مردم مشهدمقدس نیز اینک در اطراف فرودگاه مشهدمقدس حضور دارند و این با وجودی است که به صورت رسمی اعلام شده مراسم تشییع از میدان 15 خرداد خواهد بود.

 

لباس خادمی سردار دل‌ها منتظر پیکر پاک ایشان
 
اظهارات زائران خارجی حرم رضوی درباره سپهبد حاج قاسم سلیمانی
زائران خارجی حرم رضوی می‌گویند: ما قرار بود به عراق برگردیم، اما برای تشییع پیکر شهید سلیمانی اینجا ماندیم و امروز با قدرت در مراسم تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی شرکت می‌کنیم.زائران خارجی که برای زایرت حرم آقا امام رضا (ع) به مشهد مقدس آمده اند با تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی تاکید دارند که امیدواریم حاصل این شهادت اتحاد دو ملت و نابودی آمریکا اسرائیل و آل سعود باشد.
 
پیکر سردار شهید سلیمانی وارد فرودگاه مشهد شد
پیکر سردار شهید سلیمانی وارد فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد شد.صد‌ها نفر از مردم و مسؤولان لشکری و کشوری استان خراسان رضوی برای استقبال از پیکر شهدای مقاومت در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد حضور دارند.
 
هواپیمای پیکرهای مطهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس
تصویری از ورود پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی به مشهد مقدس


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 6830

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید