امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 04 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388827
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰

جزئیات سفر سردار سلیمانی به عراق که منجر به شهادتش شد!

به گزارش هشدارنیوز ؛ سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برنامه حاشیه و متن شبکه سوم سیما، اظهار داشت: در صحنه‌های بسیار زیادی حاج قاسم را دیدم که احتمال شهادت در آنها بسیار زیاد بود، اما وقتی خداوند مقدر کند یک نفر بماند تا کارهای بزرگی انجام دهد، اینگونه می‌شود که حاج قاسم ماند و کارهای بزرگی کرد و در اوج به شهادت رسید.
 
وی افزود: عملیاتی که آمریکایی‌ها انجام دادند اینگونه نیست که از توانمندی نظامی و تکنولوژی خاصی برخوردار باشد و عملیات آنها از نظر نظامی ارزش چندانی ندارد، ما هم می‌توانیم پهپادمان را بفرستیم و هر هدف متحرکی را با موشک‌های لیزری مورد هدف قرار دهیم.
 
سردار فدوی در خصوص جزئیات سفر سردار سلیمانی به عراق نیز، گفت: مقامات رسمی دولت عراق همواره از حاج قاسم دعوت می کردند تا راجع به موضوعات مختلف جلسه برگزار کنند؛ به همین دلیل ایشان رفت و آمدهای مداومی داشتند و در این سفر نیز به دعوت مقامات دولت عراق به بغداد سفر کردند. مخصوصا این دفعه که حاج قاسم از سوریه به عراق و با هواپیمای مسافری سفر می‌کردند که حتی در سایت های هوانوردی هم قابل رهگیری است.
 
جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کردند: فرآیندی هم که شیاطین به تصمیم این کار رسیدند، منشاء نیست، منشاء اول چیزی است که خداوند برای حاج قاسم مقدر کرده بود.
 
وی تاکید کرد: پیروزی نهایی جبهه مقاومت برای جنایتکاران بسیار تلخ تر خواهد بود.
 
سردار فدوی با بیان اینکه آمریکایی‌ها با سرمستی می‌گفتند ما همه عراق را اشغال کردیم، گفت: هرچند در روزهای اول آنها را با شکست های مختلفی مواجه کردیم اما وقتی عراق را گرفتند آیا فکر می کردند با تلخ کامی هایی در عراق مواجه شوند؟ و در همه اینها شهید قاسم سلیمانی نفر اول بود که این جبهه را هدایت کرد و این تلخ کامی ها را با آمریکایی‌ها چشاند.
 
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلام با بیان اینکه توانمندی جبهه مقاومت در کل این جغرافیا توانمندی های بسیار بی نظیری است، تاکید کرد: آمریکایی ها با همه متحدان منطقه ای و فرا منطقه ای خود در همه موارد در منطقه غرب اسیا با شکست مواجه شدند اینقدر این شکست بزرگ بود که به فکر جدی افتادند که باز متوسل به تروریست های رسمی مثل داعش و القاعده شوند.
 
وی ادامه داد: محور سفر اخیر سردار سلیمانی به عراق این بود که آمریکایی‌ها می‌خواستند به سرعت داعش، القاعده و جنایتکارانی که در همه دنیا جنایت کردند را فعال کنند.
داعشی‌ها در سالهای گذشته سوریه را گرفتند و می خواستند عراق را بگیرند، حاج قاسم در منطقه حضور یافت و بلایی سر تروریست ها و همه همپیمانان و صاحبان آنها بلا آورد و حتی بعضی از مقامات آمریکایی ها گفتند دنیا باید از حاج قاسم تشکر کند که آن برچیدن این شر بزرگ را فرماندهی کرد تا رفع شد.
 
سردار فدوی با بیان اینکه اینبار نیز این بیم از سمت دوستداران انقلاب اسلامی وجود داشت این جبهه تروریستی را آمریکایی‌ها باز فعال کند، خاطرنشان کرد: می بایست حاج قاسم باز باید تدابیر خود را انجام می داد و برای همین در عراق بود. این شکست سختی برای آمریکا بود و عدول از حرف های خود آنها بود چراکه ترامپ خطاب به کلینتون فریاد می زد شما داعش را درست کردید. آنها وقتی داعش از دست آنها خارج شد مستاصل بودند و آنها با همه توانمندی خود نتوانستند کاری کنند این جبهه حق جمهوری اسلامی بود که حضور یافت و بر انها پیروز شدند.
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 6739

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید