امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 04 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388826
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲

پیام محرمانه امریکا به ایران ؛ اگر می‌خواهید انتقام بگیرد متناسب با کاری که ما کردیم انتقام بگیرید

به گزارش هشدارنیوز ؛ بعد از ترور غیر انسانی ونا جوانمردانه حاج قاسم سلیمانی در شهر بغداد عراق که به شهادت این سردار بزرگ وتعدادی از همرزمان جبهه مقاومت ایشان از جمله ابو مهدی المهندس قائم مقاوم حشدشعبی عراق منجر شد ، گرفتن انتقام سخت از سوی جبهه مقاومت و با تعیین نوع انتقام ، زمان و موقعیت جغرافیایی در دستور فرزندان مقاومت در سراسر جهان قرار گرفت .

سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در خصوص کم و کیف انتقام خون سردار قاسم سلیمانی، گفت: آمریکایی‌ها باید منتظر آن انتقام سخت باشند، این انتقام سخت موکول به ایران نیست.
 
درست است که حاج قاسم عضو سپاه پاسداران بود، اما جبهه بزرگ مقاومت با جغرافیای وسیع آماده هستند این انتقام سخت را عملی کنند و حتما انجام خواهد شد حتما در بهترین زمان و در بهترین نحو ممکن انجام خواهند شد. هرچند از همین امروز صبح به روش دیپلماسی و غیره متوسل شدند و حتی گفتند اگر می‌خواهید انتقام بگیرد متناسب با کاری که ما کردیم انتقام بگیرید در حالی که آنها نمی‌توانند چیزی را تعیین کنند.
 
وی با بیان اینکه بیش از ۴۰ سال است که نبرد حق و باطل میان جبهه حق انقلاب اسلامی و جبهه باطل شیطان بزرگ وجود دارد، گفت: در هیچ یک از زمان ها آمریکایی ها نمی توانند حتی یک پیروزی را مثال بزنند. آنها از ۱۸۳۵ در خلیج فارس بودند که نزدیک به ۲۰۰ سال می شود. وقتی که بعد از آن همه پشتیبانی از صدام، از سال ۶۵ مستقیما با ما وارد جنگ شدند و ناو و تعداد زیادی هواپیما آوردند، هیچ یک از مسئولان آمریکایی سن و فهمشان به آن سال ها نمی رسد، اما سوال کنند که در سال ۶۶ و ۶۵ چه وضعیتی در خلیج فارس داشتند. 
 
سردار فدوی با بیان اینکه همه مردم دنیا و خیلی از دولت های منطقه از امریکایی ها منزجر هستند، تاکید کرد: ما بزودی شاهد آن خواهیم بود که آمریکایی ها در منطقه نباشد و اگر باشد همانگونه که سردار نقدی هم گفتند یا آمریکایی ها باید خیلی سریع بروند و یا باید خیلی سریع سفارش تابوت بدهد.


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 6667

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید