امروز: شنبه, ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - 26 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388556
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۲ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۶
مدیر مسئول هشدارنیوز ؛

مجلس نو ، جوان ، متکی بر توان مدیریت جهادی مصائب را حل خواهد کرد / تخریب دلسوزان با کارنامه در کنار فشار برای استعفای حسن روحانی عملیات روانی جدید بی عرضه ها است.

هشدارنیوز ؛ مدیر مسئول : اینهایی که امروز سخن از استعفای حسن روحانی بر زبان جاری می سازند ، همان هایی هستند که در اوائل انقلاب ، انقلابیون افراطی ، جبهه نرفته ، اروپا وآمریکا رفته ، سبک زندگی لاکچری واشرافی و دارای سرمایه و دارایی چند 100 میلیاردی ، دو تابعیتی ، زن و فرزندان نیز پروازی بوده و ایزن ، امروز منتقد انقلاب اسلامی و آمریکا ستیزی ملت ایران هستند .

همین ها همه شان ، متخصصین امنیتی واطلاعاتی ، عملیات روانی و جنگ نرم هستند ، که ایکاش این توانایی ها را در جهت منافع ملی و معیشت مردم ب کار می گرفتند و بر علیه دشمن ، اما می بینیم همه حال و بیشتر در شرایط انتخابات صرفا ، این توانایی ، صرف فریب افکار عمومی و انحراف انها از بی عرضگی وناکارآمدی مدیران وابسته ایشان می شود والبته در خدمت اهداف ومنافع دنیای سلطه .

همین ها در ایام انتخابات ، زمین و زمان را بهم دوخته ، تا بتوانند اولا رقبای کاربلد و با کارنامه را تخریب و بی آبرو نموده و سپس نامزد ناتوان و فاقد تجربه مورد نظر خود را با وعده های به شدت دروغ و سرکاری ، از درون صندوق انتخاباتی که اگر پیروز نشوند می گویند تقلب شده ، بیرون آورند .

6 سالی هست که حسن روحانی رئیس اجرایی مملکت است و سال به سال وضعیت اسفناک تر از سال گذشته و آقای رئیس همش جلو دروبین ها می خندد و با اینکه خوب می داند مردم عصبانی هستند ، او باز هم با حالتی تهوع آور که گویا مردم را مسخره می کند ، مدام بی جهت می خندد .

آخرین خنده حال به هم زن آقای علی برکت الله ، بر می گردد به گران نمودن قیمت بنزین بدون اطلاع مردم و سایر نهادهای مربوطه ، که کشور در حال انفجار از عصبانیت مردم و اعتراضات انها بود ، ده ها بیگناه از هردو طرف و البته از طرف سوم که همان اشرار وارازل و اوباش بودند به شهادت رسیده و یا کشته شده بودند ، اما آقایِ وعده های دروغ با آن خنده های مضحک معروف ، به ریش مردم خندید وگفت من هم بی خبر بودم هر هر هر .

جریانی که با بزک کردن وعده های دروغ حسن روحانی و بعد از 4 سال دروغ و کار نکردن که خباثت وخیانت در حق این مردم بیچاره ، تصمیم به تکرار مجدد تزویر و دروغ و در تداوم ان مجلسی از همین جنس گرفته و کار تا جایی پیش رفت که شورای شهر را نیز مصادره بی عرضگی خود نمودند .

حال بجای پاسخگویی که چرا این بد بختی ها را به سر مردم می اورند؟! مگر مردم چه گناهی کرده اند که مستحق این همه نامردی و موش دوانیِ سیاسی ، از سوی این جماعت نامرد اند؟! اما امروز استیضاح دولت را سر دست گرفته و مدام می گویند این دولت بی عرضه باید برود و مردم دو باره به دروغ های ما رای دهند .

عجب نامردایی هستند و چقدر پر رو ، چرا که اگر من بودم و فقط یکبار بی عرضه گی هایم برای جامعه روشن می شد ، خیانت ها و خباثت ها و دروغ ها و فساد ها ورانت ها و سبک زندگی اشرافی در حالی که مردم در فقر و فلاکت و بیچارگی هستند ، نه یکبار که چندین بار برای مردم اثبات می شد ، نه تنها آفتابی نمی شدم که خودم را زنده به گور می کردم ، اما چه کنیم این جماعت بسیار پر رو و هرزه و فاسد و ..... هستند وهمیشه طلبکار.

اما رهبر مظلوم انقلاب اسلامی که اگر کارها بد شود توسط همین جماعت زبان باز متقلب ، رهبری مقصر است واگر اقدامی خوب شود به به وچه چه اش را برای خود ثبت می کنند ، بخاطر اهمیت رای مردم ، حق مردم ، حقوق مردم وحق انتخاب آنها ، با استعفاء روحانی وایجاد جو روانی خطر ناک برای مردم و کشور ، به شدت مخالف است و مردم هم الحق والانصاف هر چند ممکن است خیلی دیر ، اما متوجه اوضاع پیش رو و قضایای پشت پرده اصحاب کلاهبردار سیاسی شده و می شوند .

روحانی فعلا ، نه می تواند استعفا کند ونه می توانند زبان باز های سیاسی که در همین مجلس لیست امیدی زیادند ، او را به استعفانند و ملت باید بدانند که انشاء الله با مجلس نوِ یازدهم ، که همه از جوانان انقلابی ، مردمی ودلسوزند ، برای ادامه مدیریت کشور تصمیم گرفته خواهد شد وبدون تردید همه ملت خواهان محاکمه خیانت کارانند از قبیل شخص حسن روحانی ، زنگنه وزیر نفت ،آخوندی وزیر مسکن و......

سایت هشدارنیوز با این آدرس http://www.hoshdarnews.ir و پیج اینستاگرام با پست ها و لایوهای بصیرتی و شفاف را در این ادرس https://www.instagram.com/hoshdarnews.ir و آپارات هشدارنیوز را با پست ها و برنامه زنده به این آدرس https://www.aparat.com/as.hesam دنبال کنید .

با احترام مجموعه فرهنگی اطلاع رسانی هشدارنیوز+ 5
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 5664

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید