امروز: چهارشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388252
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۲۲:۰۰

فارغ از مصلحت‌سنجی شخصی آمدم/باید دولت خسته را مجبور به حرکت کنیم

هشدارنیوز، محمد باقر قالیباف بیانیه ای ضمن اعلام حضور انتخابات مجلس شورای تاکید کرد: هم و غم خود را کنترل دولت و وادار کردن آن به کار یک سال و نیم باقیمانده از عمرش قرار می‌دهم.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

مردم عزیز و شریف تهران 

سلام
برکسی پوشیده نیست که این روزها مردم احوال خوبی ندارند. بر این باور بودم  ختی که ۴ سال ثمر ندهد دیگر ثمر نمی دهد از همین رو تلاش شد تا نهال تازه ای کاشته شود اما دولت مستقر دو قطبی وغین ساخت و بر موج سوار شد و توانست با وعده های کاذب اعتماد مردم را جلب کند.

متاسفم که بگویم این مدت ۲ سال یک روز هم آب خوش از گلوی مردم پایین نرفته، گرانی‌های افسارگسیخته، افزایش چند برابری قیمت ارز، ماجرای تاسف‌بار ارز ۴۲۰۰ تومانی، محترم نشمردن مردم و بی‌توجهی به شان و منزلت مردم، این مدت ۲ سال اجازه نداده مردم روزی را بدون نگرانی از آینده به شب برسانند.  

همه اینها بیش از پیش روشن می‌کرد که ما نیاز به یک دولت جهادی و کارآمد داریم تا چرخ اجرایی این کشور پر از منابع و ذخایر مادی و انسانی را به حرکت آورد و  امید را به مردم برگرداند. بعنوان پیش آمدی بر این اتفاق ما باید شاهد ایجاد مجلسی نو با حضور چهره های نو، رویکرد نو و ایده های نو باشیم لذا تلاش کردم با طرح مجلس نو فضایی را برای این مساله ایجاد کنم و به جوان ترها کمک کنم تا با ورود به مجلس، چنین اتفاقی را رقم بزنند.    

اما ماجرای افزایش قیمت بنزین س بزرگی به ما داد و آن این بود که این خت نه تنها بعد از ۴ سال ثمر نداده است بلکه حال آسیب زدن جدی به مردم است و این نگرانی را به جد  ایجاد کرد که  تا سال ۱۴۰۰ یعنی ۱ سال و نیم آینده  تصمیماتی نابخردانه از جنس ماجرای افزایش قیمت بنزین، اصلا دور از ذهن نیست و اینجا بود که به این جمع بندی رسیدم که باید مجلسی قوی و کارآمد تشکیل شود و تمام هم و غم خود را کنترل دولت و وادار کردن آن به کار و فعالیت  این یک سال و نیم باقیمانده از عمرش قرار دهد    .

بر این اساس تصمیم گرفتم به دور از مصلحت اندیشی های شخصی وارد عرصه انتخابات مجلس شوم با این امید که بتوانم با وارد کردن جمعی از چهره های نو، مومن و متخصص تهران و برخی دیگر از شهرهای کشور به مجلس، یک سال و نیم باقیمانده  این دولت خسته را مجبور به حرکت کنیم.

از مردم عزیز ایران خصوصا تهران می خواهم با حضور آگاهانه خود به ما کمک کنند تا مجلسی قوی و کارآمد تشکیل شود تا با نظارت مقتانه و تصویب قوانین به موقع بتواند مراقب باشد تا این یک سال و نیم پیش رو وضعیت زندگی مردم بدتر نشود و زمینه ساز روی کارآمدن دولتی جهادی و کارآمد باشد.  
والسلام  
محمد باقر قالیباف+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4791299/فارغ-از-مصلحت-سنجی-شخصی-آمدم-باید-دولت-خسته-را-مجبور-به-حرکت
بازدید: 7741

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید