امروز: شنبه, ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - 26 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388219
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲

خط نشان مصداق مدیریت جهادی محمد باقر قالیباف برای دولت ناکار امد ، پیر و خسته حسن روحانی!

به گزارش هشدارنیوز ، مدیر مسئول این رسانه در یادداشت کوتاهی در باره ثبت نام و انتشار بیانیه دکتر محمد باقر قالیباف نوشت :

امروز بر همه گان روشن و پرواضح است که نهادهایی چون ریاست جمهوری ، مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر ها با ریاست حسن روحانی ، علی لاریجانی و محسن هاشمی ، به دلیل نا کارآمدی و ناتوانی ،به شدت از اعتبار و جایگاه خطیر خود سقوط نموده اند و بجای رفق و فتق امور ، رسیدگی به حال و روز مردم و برداشتن هر چند کم ، مقداری از بار روی دوش مردم ، متاسفانه هر روز شاهد افزدون باری سنگین بر دوش ملت و دامن زدن مشکلات و معضلات عدیده ای از قبیل نا آرامی ها و معضلات امنیتی ومعیشتی با عملکرد نا صواب خود هستیم .

در آخرین اقدامی که دولت حسن روحانی در جهت تحریک احساسات مردم و عصبانیت جامعه مرتکب شد همین مقوله گران نمودن بنزین ، آنهم بودن توجه به مسائل روحی روانی جامعه ، معیشت مردم و همچنین رخ داد های امنیتی وحتی گوش دادن به مشورت های نهادهای امنیتی ، انتظامی و نظامی بود .

در اعلام و اجرای یه هویی و محرمانه و دزدکی طرح سهمیه بندی سوخت و گرانی 300 درصدی بنزین توسط دولت در این شرایط خطیر ، لازم است سه نکته بسیار تاثر بار تاکید شود .

 
اول ؛ همین دولت و با دستور زنگنه و ابلاغ حسن روحانی رئیس دولت ،  چرا طرح سهمیه بندی بنزین که قانونی بود و در حال اجرا ، متوقف شد . در 6 سال توقف این طرح بیش از 30 میلیارد دلار به مردم و کشور صدمه وارد شد و متاسفانه مجلس شورای اسلامی دهم و همسو با حسن روحانی و جریان اصلاحات ،کمترین عکس العملی هم نشان ندادند .
دوم ؛ اگر اجرای این طرح به قول زنگنه و حسن روحانی فساد زا و تولیدکننده قاچاق سوخت بود، پس چطور شد در سال ششم دولت حسن روحانی  و بعد از شش سال توقف این قانون ، دوباره تصمیم به اجرای این قانون گرفته می شود؟!
 سوالی که مطرح است و باید دولت پاسخگو باشد و اگر پاسخگو نبود که نبوده و نیست ، مجلس شورای اسلامی می بایست پیگیر ان می بوده که متاسفانه نبوده و نیست ، این مهم است که بعد از توقف این قانون ، چه کسان ، افراد و باندهایی از این بنزین آزد و ارزان بهره های لازم را می برده اند؟
به نظر می رسد در این زمینه دولت مشکوک عمل نموده است که انشاء الله بعد از انتخاب مجلسی در طراز ملت ایران ، انقلابی ، جوان و جهادی و کارامد در مجلس یازدهم ، این موضوع پیگیری  خواهد شد.
 
سوم ؛ در ابلاغ واجرای یه هویی ، مشکوک وبی خبری نهادهای مهم و مختلف امنیتی ، نظامی و انتظامی ، سیاسی و اجتماعی و خاصه قاطبه جامعه و مردم ، که همیشه مسئولان مدعی این هستند که مردم ما محرمند ، دولت به دنبال چه بوده است ؟!
در این رابطه قطعا مستحضرید ، حسن روحانی به عنوان یکی از پر تجربه ترین ، مسئولان امنیتی اطلاعاتی طراز اول کشور از از بعد از انقلاب تا امروز بوده است ، سوالی که مطرح است ، چگونه حسن روحانی برای مشکلات امنیتی این طرح چاره نکرده است؟!
 هر چند یکی از فعالین رسانه ای اصلاحات مدیر مسئول هفته نامه صدا آقای روح در مطلبی تاکید نموده است که وزیر اطلاعات دولت حسن روحانی با این طرح مخالف واز عواقب امنیتی ان دولت را با خبر نموده است که با خنده های معروف حسن روحانی روبرو می شود.
 ودر نهایت بعد از این همه ناآرامی ها به واسطه ابلاغ این قانون ، روزهای بعد ، حسن روحانی چرا احترام ان همه خون ریزی و کشته هایی که در این نا آرامی ها خونشان بی دلیل به زمین ریخت ، را نگه نداشته و با پوزخند بسیار زشتی به تمسخر مردم پرداخت؟!
 

اما چرا خط نشان دکتر محمد باقر قالیباف برای دولت؟!

بعد از اینهمه ناتوانی ، رفتار ها و مواضع مشکوک از سوی حسن روحانی و از طرفی انفعال مشکوک وعامدانه مجلس دهم که قرار بود کنترل و نظارت بر امور اجرایی کشور و پیگیری مصائب مردم را دنبال نماید و از سویی به واسطه باقی ماندن نزدیک به یک وسال نیم از عمر دولت ناکارامد ، مشکوک وغرب زده حسن روحانی و شاید تداوم تحرکات مشکوک مبنی بر عصابیت جامعه برای اهداف سیاسی از سوی ایشان ، برخی دلسوزان انقلابی وریش سفیدان ارزشی برای قانع نمودن مصداق مدیریت جهادی وارد رایزنی شدند که بعد از پافشاری و اصرار روزها وجلسات مداوم ، توانستند جناب آقای قالیباف را متقائد نموده برای مجلس در کنار جوانان پر شور انقلابی برای مجلس نو در مجلس یازدهم قرار بگیرد که شاهد ان بودیم در اخرین روز ثبت نام نامزدی مجلس یازدهم ، ایشان برای ثبت نام به ستاد انتخابات کشور مراجعه نموده وثبت نام نمودند .

در این رابطه چند نکته مهم وجود دارد :

محمد باقر قالیباف در طول دوران عمر انقلاب نشان داده است اهل عمل ومدیریت اجرایی موفق است ، کمتر حرف می زند و هیج اعتنایی به شعار وتبلیغات ندارد ، کارنامه ایشان این مهم را نشان می دهد که هر کجا برای مدیریت رفته است ، موفق وبا کارنامه ای بسیار عالی که نظیرش را در هیج مدیر طراز اول کشور بعد از انقلاب شاهد نبوده ایم روبرو بوده ایم.

قالیباف نوجوان در سن 16 سالگی وبعد از زلزله مهیب طبس برای کمک به زلزله زدگان وارد شهر طبس شده و در همان ایام و سن بسیار کم به عنوان یکی از مسئولان بازسازی شهر زلزله زده انتخاب می شود .

 
اوایل دوران جوانی محمد باقر قالیباف ، یعنی سنین 19 سالگی شروع حضور محمد باقر جوان در عرصه دفاع مقدس ورو در رویی با تهاجم نظامی دنیای استکبار با میدان داری رژیم بعث عراق بود .
 
قالیباف جوان در کمترین زمان ممکن و به واسطه وجود غیرت و تعصب دینی و ملی و رویکرد جهادی و بی منت و شهامت و شجاعت بی مثال خود ، مثل سایر همرزمان ، توانست از فرماندهی گردان در یک جهش مدیریتی و فرماندهی ،به فرماندهی خط ، محور و تیپ ولکشر برسد .
 
بعد از دوران دفاع مقدس حضور در مدیریت های کلان اجرایی ، نظامی مانند نیروی هوایی سپاه که موجب پیشرفت چشمگیر شهرک های موشکی سپاه در سراسر کشور شده است و همچنین در قرارگاه خاتم که منشاء فعالیت های بزرگی در عرصه عمران و آبادی کشور در مناطق محروم بوده است ، همچنین در نیروی انتظامی که با وجود کسر شدن بودجه این نیرو اما به اعتراف همه فرماندهان وپرسنل این نیرو در دوران سردار محمد باقر قالیباف ، پیشرفت های چشمگیری در عرصه تجهیزات روز ومدرن ، رسیدگی به بخش های مادی ومعنوی نیرو ، افزایش حقوق و بالابردن شأن اجتماعی این نیرو در بین جامعه  صورت گرفته است که قابل مقایسه با دوران قبل وبعد از دکتر قالیباف در این نیرو نیست .
 
مدیریت 12 ساله وبی نظیر محمد باقر قالیباف در شهرداری تهران موید این واقعیت است که این مصداق مدیریت جهادی ، مدیری بی نظیر در کشور است که اگر مورد توجه مردم ایران قرار بگیرد ، بدون تردید شاهد توسعه وپیشرفت چشمگیر کشور در امور سیاسی ، اجتماعی واقتصادی ودر عرصه منطقه فرامنطقه وبین المللی خواهیم بود .
 
 محمد باقر قالیباف اهل حرف و شعار و شو های تبلیغاتی نبوده و نیست ، اهل اجرا و عمل در میدان کار است . هجمه های زیادی به ایشان شده است که هیج کدام تا امروز نه تنها ثابت نشده است که اکثرا بعد از پیگیری حقوقی این مدیر مظلوم ، از سوی محاکم قضایی محکوم به نشر اکاذیب ، تهمت وافترا شده اند .
 
قالیباف اهل منت گذاشتن نبوده ونیست و برای پیگیری حقوق مردم ودفاع از انها ، حتی از جان برادر خود هم در مقطعی گذشته است .
 
محمد باقر قالیباف که برای اولین بار نواصولگرایی را مطرح نمود و سخن از مجلس نو گفت ، قرار نبود خود در عرصه انتخابات مجلس یازدهم حضور پیدا نماید و آنچنان که در مطالب فوق اشاره شد ، درخواست واصرار وپافشاری برخی از بزرگان جریان انقلاب موجب حضور این مدیر بی نظیر اجرایی در این عرصه شد که در بیانیه خود در این زمینه اینگونه به ملت شریف ایران پیام می دهد :
 
 
1_ در این روزها مردم حال خوبی ندارند
2_ در ختی که 4 سال ثمر نهدد دیگر ثمر نمی دهد 
3_دولت دو قطبی سازی های دروغین ، ایجاد موج سازی و سوار شدن بر موج را بجای پاسخگویی به مردم دنبال می کند . وعده های دروغ باعث شد مردم را بفریبد ودولت را در اختیار بگیرد .
4_ در این مدت حتی یک شب هم مردم آّ خوش از گلویشان پایین نرفته است . روزی نبوده که بدون گرانی به شب برسانند .
5_ گرانی های افسار گسیخته و افزایش چند بابری کالای اساسی و قیمت ارز  و ابلاغ بدون کارشناسی ارز 4200 برای مقاصد باندی خود نه کمک به معیشت مردم ، همه از نا کارآمدی های عامدانه این دولت است .
6_ نادیده گرفتن شأن ومنزلت و عزت مردم درست بر خلاف وعده هایی که داده شده بود و تمامی موارد فوق ، موجب این شده است که احساس نیاز به یک  دولت کارآمد وجهادی که بتواند چرخ اجرایی کشور را به حرکت در اورد بیش از هر زمانی به وجود امده است .
7_ قالیباف معتقد است کشور ما با این همه سرمایه ، نعمت  ومنابع وذخایر خدادادی ، نیروی مادی و انسانی و معنوی بی نظیر  چرا باید دچار این وضعیت شویم؟!
8_ با تکیه بر نیروی جوانان مومن ، متعهد ومتخصص وبا کمک مردم تهران وسایر شهرهای ایران بزرگ واسلامی ف باید به فکر تشکیل مجلس نو باشیم  تا بتوانیم کشور وتوسعه وپیشرفت را به حرکت در آوریم . امید بر گرفته شده از مردم را به انها باز گردانیم .
9_ کلیدی ترین نکته در بیانیه دکتر قالیباف به نظر راقم سطور ، این مهم است که دولت حسن روحانی با افزایش بدون اطلاع مردم وسایر نهادهایس مسئول وبه زحمت انداختن معیشت مردم ودر نهایت ایجاد نارضایتی ودر نهایت نا آؤامی واعتراض  ودر پی ان به آشوب کشاندن اعتراضات آرام مردم از سوی برخی اراذل اوباش ، درسی فراموش نشدنی به ما داد که باید مراقب این یک سال ونیم باقی مانده دولت حسن روحانی باشیم ، چرا که ممکن است از این اقدامات در این مدات برای فشار به مردم زیاد طراحی کرده باشند ودر نظر داشته باشند .
لذا ورود دکتر قالیباف برای کنترل دولت ونظارت بر رفتار وکردار وهمچنین وادار نمودن این دولت ناکارامد برای به حرکت در اوردن ان در جهت منافع مردم در طول این یک سال نیم باقی مانده است  که بعد از ان انشاء الله مردم یک دولت جهادی و کار کن را روی کار خواهند اورد .
 برنامه های لایو مدیر مسئول این رسانه را در پیج اینستاگرامی زیر دنبال نمایید وبه دوستان خود هم اطلاع رسانی کنید .


+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 7525

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید