امروز: چهارشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388174
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰

اطلاعی از نامزدی قالیباف برای انتخابات مجلس ندارم

به گزارش هشدارنیوز ؛ محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گفتگو با خبرنگار مهر باره آخرین وضعیت لیست اصولگرایان گفت: ائتلاف اصولگرایان حال طی مسیر خود بوده و مجامع آن استان‌ها و شهرستان‌ها حال برگزاری است.

وی ادامه داد: تاکنون حدود ۳۰۰ مجمع شهرستانی برگزار شده و الباقی نیز طی روزهای آینده برگزار می‌شود.

عضو سابق شورای شهر تهران اظهار داشت: پیش از این بیانیه‌ای از تمامی کسانی که خود توانایی دیده و طبق بیانیه گام دوم انقلاب،  تخصص حل مشکلاتی که کشور گریبان‌گیر آن است را دارا هستند دعوت کرده بودیم تا زمان ثبت نام، نام نویسی کنند.

پیرهادی افزود: مجلس حال حاضر دچار یک ضعف جدی شده و نظر جامعه از وجاهت خود افتاده است. باید گروه و جمعی که می‌توانند امید را به جامعه بازگردانند به مجلس آمده تا حوزه کارآمدی و تخصص بعد تقنینی و هم بعد نظارتی فعالیت کنند.

وی تصریح کرد: وضعیت دولت کنونی خوب نبوده و دچار بی تحرکی و بی عملی است. مردم نیز با توجه به وضعیت معیشتی، گرانی و تورم حاکم جامعه امید چندانی به دولت ندارند. لذا مجلس باید ورود کرده و فرصت کم باقی مانده دولت را وادار به کار کند.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان اضافه کرد: مجلس جدید و کارکرد نمایندگان فعلی باید هم دولت را وادار و هم به آن کمک کند تا کار انجام دهد.

پیرهادی بیان کرد: امیدواریم کمک کنیم و دست دست همدیگر جمع خوبی را فراهم کنیم تا مردم را از وضعیت بد کنونی خارج کنیم. شأن و حق مردم ما از چیزی که الان هست بسیار بالاتر است.

وی تاکید کرد: باید بتوانیم مردم را از دست دولتی که به این شکل عمل می‌کنند، نجات دهیم.

عضو سابق شورای شهر تهران بیان کرد: این دوره شورای ائتلاف قطعا از حضور بانوان و جوانان نسبت به دور گذشته بیشتر استفاده خواهد کرد و نقش آنان محسوس خواهد بود.

پیرهادی پاسخ به سوالی خصوص احتمال کاندیداتوری محمدباقر قالیباف برای انتخابات مجلس یازدهم گفت: اطلاعی این خصوص ندارم.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 2

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4790084/اطلاعی-از-نامزدی-قالیباف-برای-انتخابات-مجلس-ندارم
بازدید: 7511

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید