امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - 25 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388066
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۴۲
قابل توجه همه مردم با هر صلیقه و رویکرد :

توصیه امنیتی رهبر معظم انقلاب به محمد باقر قالیباف چه بود؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درحاشیه یادواره شهدای نیروی انتظامی استان فارس در شیراز که در شهریور امسال برگزار می شد در باره توصیه رهبر انقلاب در زمان مسئولیتش در نیروی انتظامی گفت :
«تعبیر دقیق و شاملی که رهبر انقلاب از موضوع امنیت داشتند، موجب می‌شود که انسان قدر زندگی در یک نظام ولایی را بیشتر درک کند.»
دکتر محمد باقر قالیباف توصیه رهبری به وی در مورد برقراری امنیت را این گونه توضیح دادند: «در جلسه‌ای که در اوایل فرماندهی ناجا خدمت رهبر انقلاب رسیده بودیم، ایشان بنده را کنار کشیدند و گفتند: امنیت برای مردم بسان خورشیدی است که صبح گاهان بر همه بندگان طلوع می‌کند؛ چه بر آن‌هایی که تا سحرگاهان مشغول عبادت پروردگار بوده چه بر آن‌هایی که خدایی ناکرده در معصیت خدا، شب را به صبح رسانده‌اند. الان هم شما در نیروی انتظامی باید شبیه خورشید بوده و امنیت را برای همه به طور مساوی ایجاد کنید بدون آنکه به سلایق و گرایش افراد توجه کنید که چه دینی یا چه مذهبی و مرامی دارند الا آن قلیل افرادی که بر اساس قانون مجرم بوده و باید با آن‌ها طبق قانون برخورد کرد. در اجرای قانون نیز دقت کنید. اگر در خانواده‌ای پدری خطا کرده به‌گونه‌ای عمل نکنید که سایه خطای پدر بر فرزندش سنگینی کند چراکه فرزند وی که گناهی نکرده که باید سرشکسته شود.»
 


+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 7832

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید