امروز: پنج شنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۰ - 24 June 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 388059
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۰

آیین بهره برداری از پروژه های مناسب سازی شده در منطقه 19 برگزار می شود

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه استفاده برابر و عادلانه از فضاهای شهری را از اهداف اجرایی این طرح اعلام کرد و گفت: در راستای اجرای مصوبات کمیته مناسب سازی، 6 بوستان منطقه شامل فاز نخست بوستان 22 بهمن بعثت، باران، الجواد، امید و نعمت آباد مناسب سازی شد.
همچنین مناسب سازی معابر شکوفه، شهرداری جنوبی، شقایق ودولتخواه شمالی در قالب اجرای فعالیت هایی همچون احداث 620 متر مسیر ویژه نابینایان، لکه گیری و مرمت 2100 متر مربع کفپوش معیوب، احداث 2400 متر مربع پیاده رو، احداث محل پارک معلولین و پوشاندن انهار در محل اتصال پیاده رو به سوار رو تکمیل شده و به مرحله بهره برداری رسیده است.
به گفته وی مناسب سازی سرای محله شهید کاظمی و ورودی سرای محلات شریعتی جنوبی و شکوفه جنوبی و ساختمان شهرداری ناحیه 5، تجهیز و راه اندازی 12 دستگاه آسانسور در ساختمان های سرای محلات و ساختمان های شهرداری نواحی و حذف 40 دستک فلزی از پیاده روهای سطح منطقه از دیگر اقدامات اجرایی به منظور ایمن سازی فضاهای عمومی و سهولت تردد معلولان و افراد کم توان است.
توکلی یادآور شد: به منظور افتتاح و بهره برداری از پروژه های مناسب سازی شده، روز چهارشنبه 13 آذر مراسمی با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری منطقه و نیز 100 نفر از اعضای کانون معلولان در سالن آمفی تئاتر سرای محله بهمنیار برگزار می شود.
برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای معلولان، استقرار ایستگاه سلامت، برپایی غرفه بازی و خلاقیت کودکان و ایستگاه ورزشی از برنامه های جانبی این مراسم هستند.


+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=47312
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید