امروز: دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹ - 18 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 387946
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول هشدارنیوز در یادداشتی نوشت :

پیام حضور چند ده میلیونی مردم علیه آشوبگران ؛ همچنان به ناکارآمدی حسن روحانی و مجلس معترضیم

به گزارش هشدارنیوز ؛ مدیر مسئول هشدارنیوز در مطلبی نوشت : حضور چند ده میلیونی مردم در سرتاسر کشور در محکومیت آشوب اراذل و اوباش چه پیامی داشت؟!
چند نکته مهم :
1_ مردم در این خیزش خود جوش نشان دادند علی رغم اصرار بر اعتراض خود نسبت به بی اهمیتی دولت در قبال حقوق حقه خود و در نادیده گرفتن این مردم در تصمیمات مهم و از سویی اعلام بیزاری نسبت به انفعال مجلس شورای اسلامی که قرار بوده عصاره این ملت باشد ، اما صفوف خود را از معدود فتنه گر و آشوبگران جدا نموده و در دست نوشته ها و شعارهایی که سر می دادند ، نکاتی را به روشنی متذکر می شدند .
 
 
2_ مسئولان کشور باید متوجه این امر بشوند که اگر مردم در این صحنه های حساس حضور پر شور پیدا می کنند ، نه بخاطر  تایید رفتار ، کردار و یا دروغ وتزویر و تصمیمات  عوام فریبانه دولت و مجلسی است که متعلق به یک جریان سیاسی دروغگو است ، که صرفا برای اثبات پیروی از منویات رهبر انقلاب و صد البته حمایت از آرمان های فراموش شده امام کبیر انقلاب و انقلاب اسلامی مردم ایران در سال 57 است و همچنین تاکید و پیگیری اعتراضات بر حق خود نسبت به حقوق فراموش شده مردم از سوی دولت گرین کارتی وانفعال مجلسی از همان قماش است.
 
N2sK3
 
3_ مردم بدون تردید نشان دادند با هوشیاری کامل و بصیرت ولایی تمام راه های سوء استفاده کنندگان سیاسی و سیاسیون دروغگو وتزویرگر و ضد انقلاب و منافقین که با میدان داری معدود اراذل و اوباش که حضور می یابند تا اعتراضات آرام وبر حق مردم را به اشوب و اغتشاش بکشانند ، آگاهانه می بندند ، اما این دلیلی بر معدوم ماندن و انفعال  مسئولان ذیربط و مسئول در قبال اعتراضات بر حق مردم تلقی نشود ، چرا که مردم با چشمانی باز به درکی حقیقی از رفتار ، عملکرد و زبان و گویش حسن روحانی رئیس دولت تدبیر و امید و جریان سیاسی مکاری چون اصلاحات با تلنباری از ناکار آمدی و فریب  رسیده اند. 
 
4_ این مردم می خواهند ، مسئولان کشور دقیقا بر اساس سیاست های کلی نظام و آرمان های عدالتخواهانه نظام ، ضمن اجرای کامل وبی نقض قانون هدفمندی یارانه های انرژی و سهمیه بندی بنزین که ذیلا نکاتی گوشزد می شود ، به سوالات و احتمالا  شبهاتی که خود مسئولان به وجود اورده اند شفاف و روشن پاسخ دهند .
_ با توجه به گرانی بنزین و از طرفی اختصاص سوبسیت های فراوان به این ماده گرانبها ، آیا عادلانه است که که افراد مرفه واشرافی وثروتمند برخورداری بیشتری داشته باشند وافراد کم برخوردار بهره مندی از حقوق خود نداشته باشند؟!
به عنوان نمونه چه چاره اندیشیده شده است بین خانواده ای که خودرو ندارد و خانواده ای که 3 تا 6 خودرو دارد و اولی جز همان چندرغاز یارانه که اتفاقا برای بیشتر مردم دیده نشده است را دریافت و دومی هم همان یارانه را می گیرد و هم از 3 تا 6 سهمیه 60 لیتری بهره می برد ؟!
دولت و مجلس چرا نسبت به این پیشنهاد اندیشه نمی کنند که برای هر فرد ایرانی سهمیه ای 60 لیتری در نظر گرفته و بنزین آزاد را به بهای جهانی به فروش برسانند ، اینطور هم عدالت بر قرار می شود ، هم قاچاق سوخت صورت نمی گیرد ؟!
امروز با این تصمیم دولت که اولا بدون اطلاع مردم و نهادهای بیشماری در کشور رخ داد که حتما باید مطلع می شدند ، نه تنها عدالت مغفول مانده است که به دلیل آشوب واغتشاش ، ضربه های گرانقیمت به زیر ساخت ها وهم چنین به اعتماد مردم و امنیت وآرامش کشور خورد که بدون هیج تردیدی بایست دولت حسن روحانی وشخص ایشان پاسخگو باشد واین مردم مطالبه حقوق خود وهمچنین محاکمه حسن روحانی را دارند . 
 
 
 


+ 26
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید