امروز: سه شنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - 26 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 387945
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰

گام دوم انقلاب با بصیرت افزایی عملیاتی می‌شود

هشدارنیوز آیت‌الله سید علیرضا عبادی دیدار با محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید گام دوم انقلاب قدم مؤثری برای کشور و مردم برداریم که این مهم با همت مسئولین و بصیرت افزایی رخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه برای برداشتن گام مهم و بلند برای کشور باید از غفلت فاصله بگیریم، اظهار کرد: ما علی‌رغم فرهنگ غنی اسلامی - ایرانی و رهبری اهل بیت(ع) مشکلاتی داریم که علت را باید مکر دشمنان و گاه بی‌توجهی و غفلت خودمان جست‌وکنیم.

عبادی با اشاره به اینکه اگر از داشته‌های خودمان غافل شویم، آسیب می‌بینیم، افزود: ندانم کاری، ایجاد یأس و ناامیدی مردم، ایجاد مسائل حاشیه‌ای و عفلت از موضوعات اصلی باعث ایجاد آسیب و بروز مشکلات کشور می‌شود.

گلایه‌مندی مردم از عملکرد مسئولین

وی گفت: باید صادقانه از مردم میزان رضایتشان از وضع موجود را بپرسیم که نتایج حاکی از رضایت ۸۰ صد مردم با سلایق مختلف از اصل اسلام و انقلاب و گلایه مندی از عملکرد برخی مسئولین و دل از پاره‌ای مشکلات است.

نماینده ولی‌فقیه خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه اصل وقوع انقلاب یک معجزه بود، اظهارکرد: انقلاب سرنوشت ایران را از دست مستکبران و زورمندان گرفت و به مردم قت انتخاب مسئولین و نقش‌آفرینی جامعه را داد.

عبادی بیان کرد: مردم به واسطه انتخاب مسئولین بروز و یا کاهش مشکلات نقش دارند و این راستا باید انتخاب خود را بر اساس عقل، ایت و تخصص انجام دهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز این دیدار اظهارکرد: مردم جنوب خراسان دوران دفاع مقدس نمونه از منظر تدین، قناعت، مقاومت و صفای باطن زبانزد بودند.

محمدباقر قالیباف بیان کرد: برخی از شهدای خراسان‌جنوبی چون شهید احمد رحیمی حق فرماندهی به گردن امثال من دارند و افتخارآفرینی‌های فراوانی دوران دفاع مقدس و ایام جنگ تحمیلی داشتند.

وی نسل متدین خراسان‌جنوبی از برکت روحانیت پیشگام چون خاندان مجاهد و همراه با مردم عبادی س ایمان را آموخت، ادامه داد: امروزه نیز باید تلاش کنیم تا مردم بتوانند زندگی شأنی داشته باشند.+ 5
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4727168/گام-دوم-انقلاب-با-بصیرت-افزایی-عملیاتی-می-شود
بازدید: 8918

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید