امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 04 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 387900
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۹:۰۰

ناامیدی جوانان امروز/ مسئولیتی به آن‌ها داده نمی‌شود

هشدارنیوز محمد باقر قالیباف امشب یادواره شهدای ورزشکار شهرستان نیشابور مسجد قدس این شهرستان، اظهار کرد: مهم ترین و اساسی ترین ویژگی انقلاب اسلامی، ریشه ای بودن آن مکتب کربلا و امام حسین (ع) است.

وی با بیان اینکه اولین سی که از مکتب عاشورا می گیریم شهادت است، به جنگ های شیعیان منطقه اشاره و ابراز کرد: جنوب لبنان، فرهنگ شهادت احیا شد و توانستند با رژیم صهیونیستی مبارزه کنند.

قالیباف عنوان کرد: باید شکر کنیم که حکومتی نفس می کشیم که سایه ولایت زندگی می کنیم. شکر نعمت این است که انقلاب اسلامی را حفظ کنیم و تمام ارتباطاتمان باید حق و باطل و شاخص و میزان حق که ولایت باشد را ببینیم و برای جبهه حق تلاش کنیم که این وظیفه امروز ما است.

وی با بیان اینکه جبهه حق باید متناسب با سنت های الهی حرکت کنیم، گفت: اینکه می گویم بر سنت های الهی پافشاری کنیم و جبهه حق باشیم دیگر مادیات موضوعیت ندارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: زمان جنگ تفکر بنی ص وجود داشت که جنگی کلاسیک را دنبال می کرد و پیشرفت آنچنانی را شاهد نبودیم ولی وقتی مردم به صحنه آمدند و امام فرماندهی را به دست گرفت، تمام طراحی ها تغییر کرد و این حماسه های غرورآفرین را رقم خورد.

وی با بیان اینکه نمی شود به سازمان ملل و آمریکا اعتماد کرد، افزود: ما سال ۶۷ قطعنامه را که پذیرفته بودیم، دشمن حمله را بیشتر کرد.

قالیباف تاکید کرد: بین حق و باطل رابطه ای جز مبارزه نیست و زمانی با تیر و تفنگ و زمانی با حرف و قلم باید مبارزه کرد. شاخص این مبارزه، ولایت است.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی اظهار کرد: خدای انقلاب اسلامی دوران دفاع مقدس همان خدا است و خدای اقتصاد ما همان خدا. ما اقتصاد باید فرهنگ دینی و الهی را پیش بگیریم تا گره های اقتصاد حل شود. اگر اقتصاد و حوزه مالی، پول ربا وارد حکومت و زندگی شد، با خدا به جنگ برخواسته‌ایم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، مشکل را مدیریت اقتصادی کشور عنوان کرد و ادامه داد: فشاری که به فقرا وجود دارد تغییری نکرده است و حوزه اقتصاد، بخشی از جامعه فقیر و مستضعف اند.

وی ابراز کرد: مشکل اقتصادی، مشکل مردم و کشور است و ما موظف هستیم که به دولت زمینه اقتصاد کمک کنیم و آنجا که انتقاد داریم، به‌خاطر حق و باطل است.

قالیباف افزود: موفقیت ما انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی به لطف خدا و حضور مردم بود. تحولی برای اقتصاد داشته باشید تا جوانان ما امروز منفعل نباشند. جوان ما امروز امیدی ندارد و التماس می کند زیرا متأسفانه به آن‌ها مسئولیتی کشور داده نمی شود.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4729201/ناامیدی-جوانان-امروز-مسئولیتی-به-آن-ها-داده-نمی-شود
بازدید: 8956

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید