امروز: یکشنبه, ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 21 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 386445
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

اصحاب رسانه قزوین به پویش کمک نقدی به سیل‌زگان می‌پیوندند

به گزارش ، محمد کشاورز با اشاره به راه‌اندازی پویش کمک نقدی اصحاب رسانه به سیل زدگان در کشور اظهار کرد: اصحاب رسانه استان قزوین نیز به این پویش می‌پیوندند.

وی افزود: در این پویش هر یک از اصحاب رسانه یک روز از حقوق خود را برای کمک به سیل‌زدگان کشور هدیه خواهند کردند تا در کنار اصحاب رسانه سراسر کشور در این کار بزرگ و خیر سهیم باشند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین تأکید کرد: پویش مردمی «کمک نقدی اصحاب رسانه به سیل‌زدگان» در قالب گروه جهادی شهدای رسانه آغاز شده و در کنار سایر هموطنان به جمع‌آوری کمک‌های نقدی هموطنان برای بازسازی مناطق سیل‌زده و تهیۀ مایحتاج سیل‌زدگان کرده است.

وی با بیان اینکه این پویش در قالب گروه جهادی شهدای رسانه فعالیت می‌کند، عنوان کرد: «گروه جهادی شهدای رسانه» علاوه بر راه‌اندازی این پویش، با ثبت‌نام از داوطلبان حضور در مناطق سیل‌زده، آمادگی ساماندهی اصحاب رسانه برای حضور و کمک رسانی در این مناطق را به عهده گرفته است.

کشاورز در پایان یادآور شد: علاقه مندان می‌توانند برای سهیم شدن در این کار خیر مبلغ کمک خود را شماره حساب ۱۸۱۳۷۵۸۶۰۶۰۶۲۰۲۹۹ نزد بانک انصار و شمار کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۹۷۰۴۴۸۸۹ به نام گروه جهادی شهدای رسانه پرداخت کنند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4592184/اصحاب-رسانه-قزوین-به-پویش-کمک-نقدی-به-سیل-زگان-می-پیوندند
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید