امروز: جمعه, ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 19 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 386425
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰

پیگیری مراحل اجرایی پروژه احدا? - خانه شهر

پیگیری مراحل اجرایی پروژه احداث خانه شهر

هشدارنیوز و به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، صفا صبوری دیلمی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث ساختمان خانه شهر سخن می گفت، ضمن اعلام این مطلب افزود: پروژه احداث ساختمان خانه شهر از جمله پروژه هایی است که متاسفانه در مرحله طراحی به تائید کارشناسان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران نرسیده است و از این رو به نظر می رسد کاربری های تعریف شده در این پروژه، با محوریت نقطه نظرات این سازمان باید مورد بازنگری قرار گیرند.

صبوری با تاکید بر اینکه لازم است مرحله بازنگری کاربری بخش های مختلف ساختمان خانه شهر در یک بازه زمانی 3 هفته ای به سرانجام برسد، از دست اندرکاران اجرایی طرح خواست هم اندیشی با کارشناسان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران در این زمینه را به سرعت در دستور کار قرار دهند. ضمن آنکه در شکل جدید کار، ضروری است به دقت مشخص شود هریک از جبهه های کاری تکمیل ساختمان خانه شهر، در چه زمانی و با چه میزان منابع مالی به سرانجام می رسند.

گفتنی است؛ ساختمان خانه شهر به عنوان بخشی از پروژه شاخص ساماندهی میدان امام خمینی (ره)، با زیر بنایی در حدود 18 هزار متر مربع و در زمینی به متراژ 4500 مترمربع، توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در ضلع شمالی میدان امام خمینی(ره) در حال اجرا است. + 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=40838
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید