امروز: جمعه, ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 19 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 386396
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ۰۴:۰۰

جانبازان عملیات بزرگ ترین زیر گذر جنوب غرب پایتخت را آغاز کردند

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، در این مراسم محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر ، صفا صبوری سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران ، سید محمد فیاض شهردار منطقه و همچنین احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران حضور داشتند و تلاش برای احداث این تقاطع غیرهمسطح در بخش حدفاصل قطعات یک و دو پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی آغاز گردید.

برپایه این گزارش ، محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران طی سخنانی ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند مدیریت شهری منطقه و اعلام انزجار از حرکت دولت آمریکا در قرار دادن نام نیروی سپاه در لیست تحریم خویش ، از رویکرد جدید معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در جهت کاهش هزینه تمام شده پروژه ها استقبلال کرد و اظهار داشت : پرونده اکثر پروژه های نیمه تمام عمرانی با تأمین اعتبارات مالی موردنیاز در سالجاری بسته شود.

همچنین سید محمد فیاض شهردار منطقه در ابتدای این مراسم با بیان این نکته که شهروندان منطقه در طول سالیان متمادی در انتظار گشایش مسیر بزرگراه شهید بروجردی بوده اند ، از تلاش برای اتمام فاز نخست این پروژه، در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیر گذر میدان جانبازان به طول 3700 متر تا پایان امسال خبر داد.

شایان ذکر است : بهره برداری از زیرگذر تقاطع غیرهمسطح بلوار جانبازان با بزرگراه شهید بروجردی ، ضمن خروج بلوار جانبازان از بن بست موجود ، دسترسی های شمالی- جنوبی در این نقطه از جنوب غرب پایتخت را تسهیل خواهد کرد. در طرح این زیرگذر احداث 2 دوربرگردان شرق به شرق و غرب به غرب نیز پیش بینی شده است که متعاقب تکمیل مسیرهای کندروی بزرگراه شهید بروجردی، مجموعه از گردش های مورد نیاز ترافیکی را در محل تقاطع تامین خواهد کرد.

گفتنی است : محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر در پایان این مراسم با همراهی صفا صبوری سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و سید محمد فیاض شهردار منطقه به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) با جانباز سرافراز حبیب ا... طاهری دیدار و از ایثارگری های وی در دوران دفاع مقدس تجلیل کردند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=40775
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید