امروز: یکشنبه, ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 21 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 385766
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۰۹
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول هشدارنیوز ؛

مجلس دهم عصاره فضایل ملت ایران نیست !!/ ، مشکلات و معضلات مردم و ناکارآمدی مسئولان را می بینند، اما سیاسی کاری را در دستور کار قرار داده اند.

به گزارش هشدارنیوز ، مدیر مسئول هشدارنیوز در یادداشتی نوشت : امام خمینی «ره» دردیدار نمایندگان مجلس اول شورای اسلامی فرمودند : مجلس عصاره فضایل ملت است.
خیلی باهوشی نمی خواهد این سخن امام بزرگوار را با مجالس بعد از انقلاب تطبیق دهیم ، چرا که وقتی سخن از فضایل ملت ایران می شود ، مثل روز روشن است که فضیلت های انسانی ، انقلابی واسلامی که در ملت ایران بزور وظهور پیدا کرده است ، مد نظر امام ملت بوده است .
اما فضایل ملت رشید ایران ، ملتی که 40 سال با نثار عزیز ترین های خود در مقابل تمام دنیای کفر مقاومت نموده است ، رشادت ، انسان دوستی ، مقاومت وایثار و تحمل شدید ترین سختی ها ، از مهمترین فضایل انها به شمار می رود که مدام آن را به اثبات رسانده اند ، اما سوالی که مطرح می باشد ، آیا در این مجلس پیش رو ، مجلس دهم ، این فضایل مشاهده می شود ؟!
نمایندگانی که در بدو ورود به مجلس دهم ، اولا با دروغ ها و وعده های پوشالی ، دوم با ادغام فُرمالیته اصول گرا ، اصلاح طلب در قالب لیست امید که بدون تردید معامله هایی پشت پرده صورت گرفته بود و از همه مهمتر و دردناک تر این که امروز در شرایطی که اکثریت مردم با درد معیشت و معضلات زندگی روزمره خود دست به گریبان هستند ، این مجلس چگونه عصاره فضایل ملت است که درد مردم را رها نموده و به دنبال موضوعات سیاسی و سیاسی کاری های باندی هستند ؟!
 
مردم تهران وسایر شهرهای ایران اسلامی ، که مقهور عملیات روانی لیست امید شدند ، آیا تا کنون با خود اندیشه کرده اند که این لیست در این مدت 3 سال چه گلی به سر موکلین درمند خود نشانده اند؟!
پر واضح است که ملت دارند درد می کشند و گوش کسی هم بدهکار نیست ، در مجلس دهم ، گویا عصاره رذایل باندها وجریانات سیاسی حاکم شده است و بجای پرداختن به مطالبات مردم ، مبارزه با فساد وتبعیض و از همه اهم تر ، نظارت بر رفتار دولت مردان و مسئولان ، هجمه وتخریب طرف مقابل ، سر وصدا بپا کردن برای حصر سران فتنه و دیدار با یکی از سران فتنه ، اولویت اول انها به شمار آمده است .
البته که بارها راقم سطور ، اعتراض خود را نسبت به بی مبالاتی برخی نمایندگان ، چشم پوشی نسبت به نابودی مردم ، بخصوص محرومین ، زدو بند پشت پرده ، زندگی اشرافی و مقوله آقازادگی های آنور آب ، به صراحت اعلام وابراز داشته ام و مدام از مردم در خواست نموده ام که طبق آیه شریف : إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم  این من وشما مردم هستیم که باید زمینه ایجاد تغییر از مفاسد به سوی یک جامعه آرمانی را مهیا ورقم بنزیم ، چرا که نه این دولت حسن روحانی در طراز ملت شریف ایران اسلامی است نه مجلس دهم عصاره فضایل این ملت است که مجلس را وجه المصالحه و مصامحه رفتارهای باندی وسیاسی وجریانی خود قرار داده اند .
 
واقعیت ها روشن ومبرهن است و باید در شرایطی که مجلس و دولت ناکارآمدند ، مردم هم دردمند و گرفتار ، از سویی رسانه های استکباری و نفوذی های مجازی داخلی انها با پاک کردن صورت مسئله اصلی ، ادرس اشتباه به جامعه می دهند ،  این وظیفه ما شهروندان است که هوشیار و آگاه باشیم که چندباره وبرای چندمین بار ، مقهور قدرت تزویر وفریب وعملیات روانی جریان ناکارامد ، اما به شدت سیاسی کار در عرصه های مختلف نشویم .   انشاء الله 
 
با پیوستن به پیج اینستا گرامی #هشدارنیوز  @hadii.amani به هواداران و حامیان مردمی مدیریت جهادی بپیوندید .
 
دوستانی که حاضر به همکاری در امور رسانه ای این جریان رسانه ای مجازی هستند ، لطفا اعلام امادگی نمایند . 
 
مجموعه فرهنگی رسانه ای مجازی هشدارنیوز 
 


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید