امروز: دوشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 20 May 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 385725
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

ساختمان پایگاه اورژانس خیرساز خیبر اراک به بهره برداری رسید

به گزارش ، سید محمد جمالیان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک در این مراسم گفت: این پایگاه از پایگاه‌های پرمأموریت اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی است که پیش از این در قالب کانکس فعالیت می‌کرد و امروز ساختمان این پایگاه با همت خانواده مرحومه ظفرمند یکی از خیرین حوزه سلامت استان در ساختمانی مستقل با زیربنای ۱۲۰ مترمربع و هزینه ۲۵۰ میلیون تومان ساخته و به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه حوزه سلامت یکی از بهترین عرصه‌هایی است که انسان می‌تواند عشق و محبت به هم نوع خود را نشان دهد افزود: در دین ما به نجات دادن جان بیماران و مصدومین تاکید فراوان شده و اورژانس پیش بیمارستانی در این زمینه نقش به سزایی دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک تصریح کرد: فعالیت‌های خیرخواهانه می‌تواند در کمک به دولت به منظور رفع مشکلات حوزه سلامت سرعت بخشد.

جمالیان تصریح کرد: پایگاه خیبر در شهریور ۹۷ کلنگ ساخت آن به زمین زده شد که خوشبختانه امروز در کمترین زمان ممکن شاهد بهره برداری از این پروژه با همت خیر حوزه سلامت هستیم. این پایگاه یکی از پایگاه‌های فعال اورژانس پیش بیمارستانی استان است که در سال ۹۶ بیش از ۳۶۰۰ مأموریت توسط تکنسین‌های آن انجام شده است.

وی افزود: امیدواریم کمک خیران به حوزه سلامت در استان مرکزی و کشور به فرهنگی همه گیر تبدیل شود تا کمبودها و مشکلاتی که در حوزه سلامت وجود دارد رفع گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4568812/ساختمان-پایگاه-اورژانس-خیرساز-خیبر-اراک-به-بهره-برداری-رسید
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید