امروز: چهارشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 385316
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰

جبران زحمات آتش نشانهای ای? - ارگر، رعایت اصول ایمنی در چهارشنبه سوری است

جبران زحمات آتش نشانهای ایثارگر، رعایت اصول ایمنی در چهارشنبه سوری است

هشدارنیوز به نقل از پایگاه خبری 125، اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به حادثه ساختمان پاسکو در چهارمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری افزود: این ساختمان با 51 سال قدمت و حدود 670 بنگاه اقتصادی، تجاری و تولیدی و با 51 سال درآمد برای خانواده های زیاد، آیا لازم نبود برای استمرار این فعالیت های اقتصادی و درآمدها دست کم نیم درصد خرج ایمنی آن می شد؟

وی تاکید کرد: معتقدم وقت آن رسیده است که مردم به عنوان استفاده کنندگان از خدمات آتش نشانان، در زمینه ایمنی تلاش کنند و آنان نیز برای ایمن سازی محل کار و زندگی خود گام بردارند.

نجار افزود: بار روانی که بعد از هر آتش سوزی برای آسیب دیدگان آن ایجاد می شود قطعا آثار زیان بار آن، تا سالها بعد بر روی فرد و خانواده وی و در نهایت جامعه خواهد ماند.

به گفته وی؛ اگر مردم مسائل ایمنی را رعایت کنند و اگر ما به عنوان متولی ایمنی بتوانیم جامعه را به سوی ایمن شدن سوق دهیم بالاترین کار را در راستای کاهش حوادث و آثار زیانبار آن انجام داده ایم.

این مقام مسئول گفت: چنانچه ساختمان های ما از ابتدا ایمن ساخته شود و مهندسان ساختمان، نظارت دقیق و جدی به روند ساخت و ساز داشته باشند در صورت وقوع هر گونه ای حادثه ای از جمله زلزله، دیگر آسیبی به ساکنان نخواهد رسید.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/مدیریت-اخبار/مشاهده-جزئیات-خبر/articleid/39691/1397-12-6-164957
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید