امروز: پنج شنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 25 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 385003
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰

خیابان گلستان در منطقه 19 تعریض می شود

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه در این مراسم ضمن دعوت از همکاران برای شرکت در یوم ا... 22 بهمن خواستار مشارکت هرچه بیشتر در تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی شد.

وی ادامه داد: خدارا شاکریم با همگرایی مسئولین منطقه، بویژه مدیریت منطقه برق بهمن مشکل تعریض خیابان گلستان مرتفع شد و امیدواریم این مشارکت بیشتر از گذشته تداوم یابد. 

توکلی با اشاره به برگزاری نشست کارشناسی و احصاء مشکلات این معبر افزود: کم عرض بودن خیابان گلستان مشکلات ترافیکی و معضلات بسیاری برای ساکنین و کسبه این خیابان ایجاد کرده که با هماهنگی های صورت گرفته با شرکت برق بهمن نسبت به انتقال 13 پایه چراغ برق و گسترش 5 متر عرض این خیابان، گره ترافیکی بویژه در زمان تردد دانش آموزان از این معبر رفع خواهد شد.

شهردار منطقه در این مراسم بر همت، همگرایی و وحدت رویه در بین مسئولین در راستای بررسی و مرتفع کردن مشکلات منطقه یکی پس از دیگری تأکید کرد.

در ادامه سعیداله قاسمی مدیرمنطقه برق بهمن ضمن تبریک ایام دهه فجر خاطرنشان کرد: توزیع برق تهران بزرگ مانند سایر شرکت های خدمت رسان، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را در دستور کار خود دارد ضمن اینکه با پیگیری های های مکرر مدیریت شهری منطقه 19 و تأکید بر رفع معارض ها پایه چراغ های موجود ظرف یک ماه برداشته خواهد شد. 

بر اساس این گزارش به عرض خیابان گلستان 5 متر اضافه خواهد شد و بعد از مرحله برداشتن پایه چراغ های معارض، جدول گذاری، عملیات آسفالت و احداث پیاده رو به زودی انجام خواهد شد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/مدیریت-اخبار/مشاهده-جزئیات-خبر/articleid/39339/1397-11-23-104149
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید