امروز: شنبه, ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - 20 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 384971
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

اعلام حضور گسترده جهادگران جهاد سازندگی در راهپیمایی 22 بهمن

اعلام حضور گسترده جهادگران جهاد سازندگی در راهپیمایی 22 بهمن

، کانون جهادگران جهاد سازندگی به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن 97 در بیانیه ای نوشت:
بیست و دوم بهمن هر سال یادآوری ایثار و فداکاری و پایمردی مردمی صبور ، فداکار ، رزمنده و جهادگری است که با اراده ای مصمم و با رهبری هوشمندانه و خردمندانۀ رهبری آگاه و شجاع ، سرنگونی رژیم ستم شاهی و وابسته به بیگانه و استقرار نظام مردمی جمهوری اسلامی را رقم زدند. فرزندان این سرزمین چهل سال با پای مردی بی نظیر با همه توطئه‌های جهانی در رقم زدن بزرگترین رویداد های سیاسی و نظامی همچون ترور رهبران تا کودتای نظامی و حمله مستقیم نیروهای آمریکایی را تحمل و مدیریت کردند و در حالی چهل سالگی نظام اسلامی را جشن می گیرند که به ملتی سرآمد در جهان از نگاه مقاومت همه جانبه در همه زمینه های فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی مبدل شده‌اند .
حضور آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن ماه 1397 پیام های متفاوتی دارد. از سویی اعلام جهانی پایبندی به نظام اسلامی و حمایت همه جانبه از آن در شرایط دشوار و تحمل و قبول همه سختی ها و از سوی دیگر اراده مصمم برای سازندگی کشور و خدمت به مردم است.
جهادگران جهاد سازندگی که فرزندان راستین امام و رهبری هستند در همه زمانها و مکانها پرچمدار انقلابی‌گری و آرمان خواهی بوده و از حضور همه جانبه در این رویداد عظیم استقبالی همه جانبه می‌نمایند.
اینک در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با تأکید بر ضرورت بیش از پیش همبستگی ها در برهه ای که دشمنان انقلاب اسلامی توطئه های مستمر و اقدامات خصمانه خود را توسعه داده‌اند؛ اعضای کانون جهادگران جهاد سازندگی با حضور پرشور و گسترده خود همگام با مردم فداکار ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن با آرمانهای امام عزیز و رهبری معظم انقلاب اسلامی بیعت مجدد نموده و با تاکید بر وحدت کلمه همه گروه‌ها و اقشار و پایبندی آنها به آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی حول محور ولایت فقیه بر ضرورت به کارگیری رویکردهای مدیریت جهادی در خدمت به ملت شریف و فداکار ایران اسلامی تاکید و اصرار نموده و اعلام می نماید که جهادگران در این مسیر همچنان پرچمدار و حاضر در صحنه خواهند بود.
انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/1944347
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید