امروز: پنج شنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 25 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 384628
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۰۱
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول هشدارنیوز در یادداشتی نوشت ؛

مدیر مسئول هشدارنیوز ؛ چه اصراری است که پالرمو و CFTتصویب شود؟!

 

به گزارش هشدارنیوز ، مدیر مسئول این رسانه در یادداشتی نوشت :
وقتی نمایندگان مجلس و از سویی دولت مردان ایران اسلامی به خوبی تجربه بد عهدی اروپا و آمریکا را در برجام به عنوان یک خاطره بسیار بد و نامطلوب در پرونده خود دارند ، این چه سر و اصرار ی است که آقایان دارند دنبال می کنند که لایحه پالرمو و سی اف تی مورد تصویب قرار بگیرد ، در حالی که اکثر کارشناسان بی طرف سیاسی معتقد به بد عهدی طرف مقابل واز سوی دولت مردان هم به صراحت اعلام شده است که هیج تضمینی وجود ندارد با تصویب و قرار گرفتن در این کنوانسیون خارجی ، مشکلات اقتصادی کشور حل شود؟!
محمد جواد ظریف در یکی از کمیسیون های مجلس در دفاع از این لوایح به صراحت اقرار کرد که نه از من ونه از آقای رئیس جمهور هیج تضمینی مبنی بر این که مشکلات اقتصادی و معاملاتی ما با اروپا حل خواهد شد وجود ندارد .
در تصویب برجام ودادن امتیازات نقدی وبسیار سرنوشت ساز به اروپا و آمریکا ، همین رئیس دولت و وزیر امور خارجه ایشان به صراحت از حل شدن تمامی مشکلات بخصوص برداشتن تمامی تحریم ها سخن به میان می آوردند و امروز که در حال پشت سر گذاشتن سال سوم بد عهدی آمریکا و اروپایی ها هستیم ، بدون توجه به وعده هایی که در زمینه برجام دادند ، 180 در جه تغییر مواضع داده وبا پر رویی هر چه تمامتر می گویند ما هیج وقت نگفتیم که برجام برای حل مشکلات وبرداشتن تحریم ها بوده است .
حال سوال بسیار مهمی که مطرح است وباید در افکار عمومی مطرح باشد واز سوی رسانه ها به عنوان رسالت خطیر خود دنبال شود ، این است که ؛ 
این دولت و مجلس که رویکرد فکری اصلاح طلبانه با تجربه نزدیک به 30 سال مدیریت اجرایی کشور دارند و وضعیت کشور بعد از 40 سال انقلاب اینگونه است ، به چه منظور تلاش دارند ایران را بدهکار کنواسیون های خارجی بخصوص کشورهای دارای عناد تاریخی با ملت ایران نمایند ؟!
به نظر می رسد خوابی که برای کشور ، این جریان سیاسی بد سابقه دیده است ، عبور از استقلال کشور که با خون صدها هزار شهید به وجود امده و سر سپرده کردن کشور به دنیای استکبار ونیازمند نمودن اقتدار کشور به گوشه چشم آمریکا واروپا می باشد .
هر چند در گوشه وکنار هم شنیده می شود ، این تصمیمات واصرار به عضویت در این کنوانسیون ها که به اعتراف خود مسئولان ممکن است سودی در جهت حل مشکلات اقتصادی کشور نداشته باشد ، اما با نظر اکثر کارشناسان خبره سیاسی اقتصادی وامنیتی دارای ضرر های بیشماری هم برای کشورخواهد بود ، صرفا به منظور حمایت از آقازاده های خود در کشورهایی مانند آمریکا ، انگلیس وفرانسه و .... که سرمایه های زیادی را انباشت کرده و ممکن است روزی به تحریم ومسدود شدن ان سرمایه ها و اخراج آقازاده ها نامبرده ، در صورت عدم پیوستن ایران به کنوانسییون های مطرح شده ، منجر شود .
 
در این رابطه ملت شریف ایران حتما مستحضرند که ترامپ رئیس جمهور امریکا  در یکی از تهدیدات خود اعلام نمود سرمایه بیش از 2 هزار آقازاده مسئولان کشور در آمریکا واروپا را مسدود و انها را از کشورش اخراج خواهد نمود که البته تا امروز خبری از عمل نمودن به این تهدید که اتفاقا مورد تایید و خواست ملت ایران هم می باشد نیست . 
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید