امروز: شنبه, ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - 20 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 384489
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰
دسته: ورزشی
پرینت
ایمیل

خیرآبادی: به خاطر امیدها به کمیته فنی و جام وهبی‌امره می‌روم/ قرار نیست همکاری مستقیم با تیم بزرگسال

سرمربی تیم کشتی فرنگی امید گفت: هر کمکی که از دستم برآید برای کشتی و شخص بنا به عنوان وظیفه انجام خواهم داد اما قرار نیست همکاری مستقیمی در تیم ملی بزرگسالان با هم داشته باشیم.


خیرآبادی: به خاطر امیدها به کمیته فنی و جام وهبی‌امره می‌روم/ قرار نیست همکاری مستقیم با تیم بزرگسالان داشته باشم

- اخبار ورزشی -

جمشید خیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد جلسه اخیرش با محمد بنا اظهار داشت: جلسه‌ای دو ساعته با هم داشتیم و در مورد مسائل مختلف تیم‌های ملی کشتی فرنگی صحبت کردیم. بنا لطف کرد و نام من را به عنوان یکی از اعضای کمیته فنی جام بین‌المللی تختی قرار داد. دلیل این کار هم این بود که تعداد زیادی از نفرات رده سنی امید هم در جام تختی کشتی می‌گیرند. قرار شد من هم به اندیمشک بروم و این نفرات را زیر نظر بگیرم.

وی در مورد اینکه قرار است تیم ملی فرنگی بزرگسالان را در سفر به ترکیه همراهی کند، گفت: شرایط این جام شبیه جام تختی است و در ترکیه هم قرار است شماری از نفرات امید روی تشک بروند، به همین دلیل من هم به عنوان سرمربی تیم ملی امید همراه تیم ملی بزرگسالان به این جام می‌روم تا بیشتر با سرمربی تیم ملی بزرگسالان هماهنگ شویم.

سرمربی تیم ملی آذربایجان در المپیک 2016 ریو در پاسخ به این سوال که حضور در کمیته فنی جام تختی و همراهی تیم ملی بزرگسالان در جام وهبی‌امره آیا به معنای همکاری مجدد او در کادرفنی تیم ملی با محمد بناست؟ خاطرنشان کرد: این مسائل در راستای همکاری نزدیک تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف و به منظور آینده‌نگری برای دو تیم بزرگسالان و امیدها اتفاق افتاد. محمد بنا استاد من است و هر کمکی که از دستم برآید، برای کشتی و شخص بنا به عنوان وظیفه انجام خواهم داد اما قرار نیست همکاری مستقیمی در تیم ملی بزرگسالان با هم داشته باشیم.

سرمربی تیم کشتی فرنگی امید با تیم ملی بزرگسالان به جام وهبی‌امره می‌رود

 

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/1926514
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید