امروز: شنبه, ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - 20 April 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 384474
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۵۲
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول هشدارنیوز در واکنش به درندگی سگ های درنده لواسان نوشت:

انقلاب کردیم کاپیتولاسیون آمریکا برود ، امروز کاپیتولاسیون آقازاده ها اشرافیت و .. گردن مردم را می فشارد

مدیر مسئول هشدارنیوز در واکنش به درندگی سگ های درنده لواسان نوشت:انقلاب کردیم کاپیتولاسیون آمریکا برود ، امروز کاپیتولاسیون آقازاده ها اشرافیت و .. گردن مردم را می فشارد.

 

به گزارش هشدارنیوز مدیر مسئول در یادداشت کوتاهی نوشت ؛ اما امروز دیگر سخن از اشرافیت  ، رانتخواری و پز دور دور کردن های آقازاده های مسئولان بی درد نیست که از سایه سر انقلاب اسلامی و ایثار و جان دادن های فرزندان محروم این ممکلت به نان و نوایی رسیده اند .
امروز سخن از این گذشته است که دیگر گوشی شنوایی نیست که مردم دارند با فقارت و بد بختی زندگی می گذرانند ، کارگران ، بازنشستگان و اکثر کارمندان در فقر کاملند و گویا نمایندگان این مردم در مجلس و قوه اجرایی کشور ، فقط نماینده منافع خود شخصی وباند همسوی خود هستند ، چرا که می بینند وضعیت جامعه را و دم نمی زنند .
حالا امروز بعد از عبور بی دغدغه آقا ازاده های بی درد از قوانین  در ساخت وساز های غیر قانونی وسر به فلک کشیده برجها و گسترانیدن ویلاهای لاکچری در لواسان خوش آب و هوا ،  متاسفانه شاهد جولان سگ های لواسان هم در سطح شهر و پارک ها وتفریگاه های این شهر توریستی و خوش آب و هوا شده ایم که امنیت و آرامش مردم محروم وبی پناه را که فقط تنها دارایی شان خوش بودن با خانواده آنهم در پارک های بدون هزینه وعمومی در روزهای تعطیلی است .
سگ های لواسان درست مثل آقازاده های رانتخوار لاکچری نشین لواسان ، بعد از هدف قرار دادن روح و روان و زندگی و معیشت فکستنی قاطبه مردم ، اینبار جسم و جان وامنیت مردم را هم هدف قرار داده اند که از این پس ، حتی برای تعطیلی هم نشود مردم محروم از طبیعت انجا بهره لازم را ببرند . 
حتما در خبر ها شنیدید که دو سگ گردن کلفت بدون قلاده در یکی از پارک های لواسان در حالی که خانواده ها در حال گذران روز تعطیلی جمعه خود بودند ، به دختر معصوم 10 ساله ای حمله نموده و ایشان را مورد وحشیانه ترین حمله های خود قرار دادند .
 
 
جالب ترین بخش ماچرا این بود ه است که صاحب سگ اولا ناراحت بوده که چرا مردم براهی رهانیدن دخترک مظلوم از دندانهای سگ به سگ فشار می آورند و مدام می گفته چرا سگ را می زنید ، من دیه اش را می دهم و دوم خود صاحب سگ از گردن سگ گرفته وبا کشیدن سگ به سمت خود ، موجب پاره تر شدن جسم نحیف دخترک بی گناه می شود . یعنی حاضر بوده پوست و استخوان دخترک خورد و دریده شود ، اما به سگش آسیب نرسد .
واین است تمام ماجرای انحراف انقلاب از عدالت ودفاع از حقوق مردم . ما انقلاب کردیم که بر حسب ظاهر از کاپیتالاسیون آمریکایی ها نجات یابیم ، اما امروز کاپیتو لاسیون آقازاده ها ، اشرافیت و دزدان بیت المال گردن مارا می فشارد.
می گویند قانونی در این رابطه نیست که وقتی آقازده مفت خوری سگ درنده اش را بدون قلاده به پارک عمومی می برد و آن سگ به قصد خوردن دختر بچه ای به ایشان حمله می کند . 
امنیت کجا می رود ؟!  عدالت در این رابطه چه می شود ؟!
مسئولان قضایی گفته اند پدرِ سگ ، منظور صاحب سگ گفته است همه دیه و هزینه ها را خواهم داد!!
                   وسلام   
 


+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید